Jump to content

Legalizacija garaže


HANTAVICA

Preporučene objave

Imam kuću koja je izgrađena prije 80 godina,i od kuće 20 metara, kupio sam zemljište od 129m2, sagradio zidove bez ploče (deke) 40m2, 2010g. Uredno sam prijavio legalizaciju, te dali mogu dobiti građevinsku dozvolu da stavim ploču, to bi bila garaža i

nebi dalje gradio,stara kuća nama okućnice tako da mi je to jedino mjesto za auto, a ne treba mi ni struja ni voda.kako se tretira ta građevina kao pomoćna zgrada ili jednostavna zgrada.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 mjeseci kasnije...
Imam kuću koja je izgrađena prije 80 godina,i od kuće 20 metara, kupio sam zemljište od 129m2, sagradio zidove bez ploče (deke) 40m2, 2010g. Uredno sam prijavio legalizaciju, te dali mogu dobiti građevinsku dozvolu da stavim ploču, to bi bila garaža i

nebi dalje gradio,stara kuća nama okućnice tako da mi je to jedino mjesto za auto, a ne treba mi ni struja ni voda.kako se tretira ta građevina kao pomoćna zgrada ili jednostavna zgrada.

 

Prema zakonu o legalizacija ta zgrada se tretira kao pomoćna zgrada do 50 m2, i nakon pravomoćnog rješenja možete ju dovršiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Zgrada se može ozakoniti kao nedovršena jedino ako ima izvedene najmanje grube građevinske radove, a to su temelji sa zidovima i strop ili krovna konstrukcija.

Ne vjerujem da ćete moći ozakoniti zgradu bez stropa ili krovne konstrukcije, pogotovo ne kao pomoćnu, jer joj se u tom slučaju ne može niti odrediti etažnost.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija