Jump to content

termini ispita


barbyyy

Preporučene objave

  • 4 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
i još jedno pitanje! na stranicama ministarstva piše da uz prijavu treba dostaviti i radnu knjižicu (koja se više ne koristi). da li treba priložiti ili ne?

 

ja nisam dostavila samo prijavu..a što se tiče prijave treba se prijaviti 6 mjeseci nakon isteka probnog rada, znači meni je isteko probni rad srednim 2 mj. a prijavila sam ispit 6.svibnja i sad čekam..nadam se da imam bar još mjesec dana učenja..i još imamo 7 dana slobodno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije prijave ispita sam zvao Ministarstvo uprave i rekli su mi da rukom na prijavnicu napišem koji termin želim i da (gotovo) uvijek izlaze u susret.

 

S obzirom na to da sam htio termin 31.5., a poslao sam prijavnicu tek u utorak (6.5.), jučer sam ih zvao da provjerim da li sam isti termin i dobio, jer me bilo strah da sam možda poslao prekasno. Gospođa mi je potvrdila da idem 31.5. Tako da kad se prijavljujete, napišite rukom na prijavnicu koji bi termin i to je to :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tanja11 ... moguće da imate pravo na trošak prijevoza, raspitaj se malo bolje.

 

Ja sam zvala u Ministarstvo Uprave i molila da me stave 7.6.

Gospođa X mi je rekla da će reći kolegi koji je zadužen za rokove,

da oni u principu uvijek udovoljavaju ali da je sada velika gužva

i da čisto sumnja da ću uspjeti upasti tada.

Ja svejedno učim kao da mi je termin 7.6. :dobri:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tanja11 ... moguće da imate pravo na trošak prijevoza, raspitaj se malo bolje.

 

Ja sam zvala u Ministarstvo Uprave i molila da me stave 7.6.

Gospođa X mi je rekla da će reći kolegi koji je zadužen za rokove,

da oni u principu uvijek udovoljavaju ali da je sada velika gužva

i da čisto sumnja da ću uspjeti upasti tada.

Ja svejedno učim kao da mi je termin 7.6. :dobri:

 

Sad si me razveselila :) ja isto učim ostale su mi još pristojbe i sudski poslovnik..za koji smjer Vi polažete?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Meni su rekli da ce me prijavljivati pocetkom sedmog jer mi 07.07 punih 10 mjeseci strucnog pa molim boga da bude za deveti mjesec termin ispita jer sam tek pocela uciti.....valjda nema šanse da me ubace do poč. godišnjih odmora do 15.07. ili ima???šta mislite???

 

napisi rukom na prijavnicu koji bi termin htjela.. tako su mi rekli u Ministarstvu, ja sam tako napravio i izasli su mi u susret s tocnom onim terminom koji sam trazio...

 

btw, sta stvarno mislis da ti toliko vremena treba za naucit.. mislim, ja ne ucim nesto posebno brzo, ali uzeo sam si 3 tjedna i to bi trebalo biti vise nego dosta za prolaz... tjedan dana sam lagano citao i onda sam uzeo 2 tjedna slobodno i ucim po 6-7 sati na dan.. iako mi se neke stvvari mjesaju, mislim da bi 2 tjedna intenzivnog ucenja trebalo biti dosta..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

napisi rukom na prijavnicu koji bi termin htjela.. tako su mi rekli u Ministarstvu, ja sam tako napravio i izasli su mi u susret s tocnom onim terminom koji sam trazio...

 

btw, sta stvarno mislis da ti toliko vremena treba za naucit.. mislim, ja ne ucim nesto posebno brzo, ali uzeo sam si 3 tjedna i to bi trebalo biti vise nego dosta za prolaz... tjedan dana sam lagano citao i onda sam uzeo 2 tjedna slobodno i ucim po 6-7 sati na dan.. iako mi se neke stvvari mjesaju, mislim da bi 2 tjedna intenzivnog ucenja trebalo biti dosta..

 

pa ne znam....tek sam pocela zavrsavam evo sustav državne uprave, ali s obzirom da imam malo dijete treba mi vise vremena mozda nego nekome tko ima vremena samo za sebe, pa sam krenula ranije....a ima toga dosta sto se mijesa pa valja zapeti.....

 

Ažurirano

 

napisi rukom na prijavnicu koji bi termin htjela.. tako su mi rekli u Ministarstvu, ja sam tako napravio i izasli su mi u susret s tocnom onim terminom koji sam trazio...

 

btw, sta stvarno mislis da ti toliko vremena treba za naucit.. mislim, ja ne ucim nesto posebno brzo, ali uzeo sam si 3 tjedna i to bi trebalo biti vise nego dosta za prolaz... tjedan dana sam lagano citao i onda sam uzeo 2 tjedna slobodno i ucim po 6-7 sati na dan.. iako mi se neke stvvari mjesaju, mislim da bi 2 tjedna intenzivnog ucenja trebalo biti dosta..

 

pa ne znam....tek sam pocela zavrsavam evo sustav državne uprave, ali s obzirom da imam malo dijete treba mi vise vremena mozda nego nekome tko ima vremena samo za sebe, pa sam krenula ranije....a ima toga dosta sto se mijesa pa valja zapeti.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Meni su rekli da ce me prijavljivati pocetkom sedmog jer mi 07.07 punih 10 mjeseci strucnog pa molim boga da bude za deveti mjesec termin ispita jer sam tek pocela uciti.....valjda nema šanse da me ubace do poč. godišnjih odmora do 15.07. ili ima???šta mislite???

 

Ne vjerujem da ćeš upasti u tu grupu, ja evo još čekam datum a prijavila sam 6.5..al vidim da ima svakakvih slučajeva..ja učim od sredine 4.mj. tj. čitam a zadnjih tj. dana ću baš zapeti polažem za zapisničara..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
Nije mi jasno kako sam dobio da polažem 13.06.2014. u 14,30 sati ispit. Koliko vidim svi dobivate pozive za subotu. Da li možda dobijete poseban poziv za posebni dio u petak i za opći dio u subotu?

 

 

Nazvala sam Ministarstvo i pitala za termine. U pravilu ispit ide subotom ali 13.06. je iznimka jer se slijedeći vikend zbog praznika radi "most" pa neće biti ni ispita. Ja polažem 14.06.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Meni 7.7 zavrsi a nisu me zvali,kad mogu ocekivati da ce me zvat i kolko ranije od ispita? Jel uopce moguce prije isteka 1g polagati? Kako polazes uv7 a rekli su da je kolektivni godisnji

 

Ako si na stručnom osposobljavanju moraš polagati državni ispit prije kraja osposobljavanja ... pa kada si prijavila? Kolektivni godišnji je od 15.7. do 30.8.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako si na stručnom osposobljavanju moraš polagati državni ispit prije kraja osposobljavanja ... pa kada si prijavila? Kolektivni godišnji je od 15.7. do 30.8.

 

Prijavili smo oko 4.6 ali rekli su da nemozemo prije kraja strucnog. Kolko ce mi prije javiti da je ispit? Jel inamo pravo dobit koji dan slobodno za ucenje?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam u međuvremenu dobila ovu skriptu, koja je ažurirana s novim podatcima.

Jednostavna provjera u googlu je da je minimalni temeljni kapital banke 40 milijuna kuna a ne 2.500.000,00 kn a to je zadnja stavka u skripti.

Neznam kako se stavlja datoteka na forum. Posaljite mi mail pa pošaljem, ako nekome treba.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam u međuvremenu dobila ovu skriptu, koja je ažurirana s novim podatcima.

Jednostavna provjera u googlu je da je minimalni temeljni kapital banke 40 milijuna kuna a ne 2.500.000,00 kn a to je zadnja stavka u skripti.

Neznam kako se stavlja datoteka na forum. Posaljite mi mail pa pošaljem, ako nekome treba.

 

gg.efri@gmail.com hvalaaa ... :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam u međuvremenu dobila ovu skriptu, koja je ažurirana s novim podatcima.

Jednostavna provjera u googlu je da je minimalni temeljni kapital banke 40 milijuna kuna a ne 2.500.000,00 kn a to je zadnja stavka u skripti.

Neznam kako se stavlja datoteka na forum. Posaljite mi mail pa pošaljem, ako nekome treba.

 

Hej, možeš li meni poslati skriptu na animiletic@gmail.com hvala ti ;)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Lady Dee može i meni molim te skripta - babicvlatka1988@gmail.com ...i hvalaaa

ako je netko prijavljen za ispit ovih dana za VSS , onda ne mora ništa brinuti do kraja 8.mj, mene su prijavili 28.05. a ispit mi je 30.08 :D

 

pretpostavljam da si na stručnom osposobljavanju, do kada ti je staž?

mene prosli tjedan prijavili, a staž mi do 10.08 :moli:... i sad čekam rješenje za polaganje :cita:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, da na stručnom sam , a staž mi je do 22.9. zato su me izgleda i stavili tako kasno ... , a mislim da bi ti onda morala ići do 12.7. :/ ...sve u svemu SRETNOOOO :D :D

pretpostavljam da si na stručnom osposobljavanju, do kada ti je staž?

mene prosli tjedan prijavili, a staž mi do 10.08 :moli:... i sad čekam rješenje za polaganje :cita:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
Ja sam u međuvremenu dobila ovu skriptu, koja je ažurirana s novim podatcima.

Jednostavna provjera u googlu je da je minimalni temeljni kapital banke 40 milijuna kuna a ne 2.500.000,00 kn a to je zadnja stavka u skripti.

Neznam kako se stavlja datoteka na forum. Posaljite mi mail pa pošaljem, ako nekome treba.

 

Pozdrav :)

 

Može li i meni skripta na: ikostelac15@gmail.com

 

hvala!

 

Lijep pozdrav :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
Ja sam u međuvremenu dobila ovu skriptu, koja je ažurirana s novim podatcima.

Jednostavna provjera u googlu je da je minimalni temeljni kapital banke 40 milijuna kuna a ne 2.500.000,00 kn a to je zadnja stavka u skripti.

Neznam kako se stavlja datoteka na forum. Posaljite mi mail pa pošaljem, ako nekome treba.

 

florijan1@net.hr

 

Molim te! unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

quote_icon.png Lady Dee je napisao viewpost-right.png

Ja sam u međuvremenu dobila ovu skriptu, koja je ažurirana s novim podatcima.

Jednostavna provjera u googlu je da je minimalni temeljni kapital banke 40 milijuna kuna a ne 2.500.000,00 kn a to je zadnja stavka u skripti.

Neznam kako se stavlja datoteka na forum. Posaljite mi mail pa pošaljem, ako nekome treba.

 

 

ako može najnovija skripta iz FINANCIJA :)mail: cookie20@net.hr

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 9 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija