Jump to content

"Oprost" dugova do 100.000 kn


Mimika25

Preporučene objave

Zanima me da li znate za taj navodni zakon (neznam niti da li je donesen ili ce tek biti i hoce li uopće) da se gradjanima dugovi do 100.000 kn "oprastaju" . Ako je da li je to ono sto se pojavljuje u medijima da je to samo za stambene kredite ili se odnosi i na nenamjenske? Ja imam svoje kredite i suduznik sam bivsem suprugu i ni jedan od njih, svaki posebno mi ne prelazi 100.000 kn.:-?:-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zanima me da li znate za taj navodni zakon (neznam niti da li je donesen ili ce tek biti i hoce li uopće) da se gradjanima dugovi do 100.000 kn "oprastaju" . Ako je da li je to ono sto se pojavljuje u medijima da je to samo za stambene kredite ili se odnosi i na nenamjenske? Ja imam svoje kredite i suduznik sam bivsem suprugu i ni jedan od njih, svaki posebno mi ne prelazi 100.000 kn.:-?:-?:-?

 

Navodno da će se pojedinosti znati do kraja travnja. Osobno se ne veselim nekom oprostu duga iz razloga što sam mišljenja da sam " mrvica " da mi netko nešto oprosti.

Živi bili pa vidjeli.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija