Jump to content

automobil alkohol ledena kiša


anonimno

Preporučene objave

Poštovanje,vračajuči se kuči iz posla (konobar) zbog ledene kiše udario sam u kuku auta koji je bio stajao na semaforu (crveno) molio sam da to riješimo da platim štetu koje nije ni bilo pošto sam udario u kuku što je vl-ca auta odbila te zvala policiju koja isto predlaže nagodbu ali ona i to

odbija te traži zapisnik .uz sve napuhao sam 1,2p

što da radim ? dali postoji zakon o vožnji sa kukom ili bez ?dali ima utjecaj ledene kiše na ishod presude? pomagajte

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Stari ni 100 zakona o kuki ili 100 ledenih ili polarnih kiša ti nemože pomoći nakon 1,2 promila !!!!!

 

Kaj se tiće osiguranja, to ti je najmanji problem, ona se bu naplatila od tvoje osiguravajuće kuće, a ona bu onda regresno tužila tebe da im platiš sve kaj su oni platiti toj ženskoj, a onda nastupa MUP, koji ti bu zel vozačku (garant) ako već i nisu !! ili imaš veze ! pa prekršaj - vožnja u alkoholiziranom stanju, neprilagođena vožnja uvjetima na cesti, prouzročivanje prometne nesreće, budu ti svakaj natrpalli !!

 

Sretno !

 

FF

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ti si nju naguzio, a ne ona tebe. Kriv si zato jer nisi održavao dovoljan sigurnosni razmak u vožnji pa se nisi mogao zaustaviti ili zbog neprilagođene brzine koju nisi prilagodio uvjetima na cesti bez obzira dal si prešao ograničenje brzine ili ne, 1,2p samo pogoršava stvari, a i da si bio trijezan to ne bi ništ promjenilo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija