Jump to content

Zlostavljanje od strane majke/skrbnice i ocuha


Mačak1

Preporučene objave

Dragi moji. prije par dana sam telefonski razgovarao sa kcerkama i ostao sam sokiran sto sam saznaoi cuo od kcerki.

 

Naime, kontakte nemogu ostvariti sa svog broja , jer skrbnica nezeli da se javi ako zovem sa svog broja. Poziv sam morao uciniti sa mobitela mojih roditelja. U samom pocetku razgovora , kada sam se javio i kada je starija kcerka uzviknula TATA , poziv se prekinuo, . Ponovljenim pozivom se osjetio upaljeni zvucnik na mobitelu. No, u razgovoru sam saznao sljedece : Prema izjavi mladje kcerke (7 godina), da su im majka/skrbnica i ocuh rekli da su one ( kcerke koje su stare 11 i 7 godina) male za odlucivanje skim ce da zive. Da ih ja kao njihov OTAC nezelim, niti cuti niti vidjeti. Skrbnica im govori kako sam ju udarao ( po sudskoj odluci sam oslobodjen obiteljskog nasilja, jer se ustanovilo da se radi o laznom prijavljivanju). Da , ako ih netko upita kako zive kod majke i ocuha , da MORAJU reci da im je super. I ono sto me jako iznenadilo i sokiralo DA NJIH DVIJE MORAJU SVAKU VERCER PALITI SVIJECE I LAMPIONE ZA MENE I MOLITI ZDRAVO MARIJA I OCENAS, kao da sam ja mrtav ili sto vec. Da se prije par dana mladja kcerka IZGUBILA , te da su je trazili par sati po naselju. Sve to mi govori dijete od 7 godina, dok je starija kcerka kroz strah potvrdila sto je sestra rekla. Kada sam rekao starijoj kcerki da sve to nije istina, i da nevjeruju lazima koje im se govore, da ih ipak ja hocu i da cujem i da vidim , te da nisam odustao od zelje kcerki da zive samnom , te je samo izustila da to isto reknem i mladjoj kcerki, sto sam i ucinio, poziv se cudom prekinuo i nakon toga nemoze se vise ostvariti poziv. Starija kcerka je u skoli imala domacu zadacu da opise obitelj, te je opisivala mene i moju obitelj , kako joj tata i brat i sestre zive u Puli kod Zlatnih Vrata, da jedva ceka da dodje do nas sa sestrom , kako joj na ljetnim praznicima je super, da jedva ceka da joj se vrati djetinjstvo. Inace , vec dugo vremena vodim rat sa centrom Brod , gdje sam obavijestio nadlezno ministarstvo o problemima sa njima i vec nekoliko puta upucujemo pozurnice za ocitovanjem ali uzalud. Ovo je vec TRECA izjava kcerki na psihicko-fizicko zlostavljanje od navedenih osoba, a nadlezne institucije se doslovno oglusuju na samo ukazivanje zlostavljanja. Sto da ucinim ? Ocito je da se radi zlostavljanje kcerki , a ja nemogu da sjedim i da cekam da se nesto dogodi. Da ponovo podnesem prijavu, znam da ce opet se odbiti kao i prethodne dvije prijave , iako se u oba slucaja vidi da ima naznaka na zlostavljanje. Sto da ucinim ?????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija