Jump to content

izgubljeno pisano rješenje HRVI


oša sam na kvasinu

Preporučene objave

prije 10 dana dobio sam riješenje HRVI za stalno ,kad sam tio napravit fotokopije vidio sam da nema rješanja, svatio sam da sam ga bacio u smeće sa nekim starim papirima.Jeli se nekome to dogodilo ,ako neko zna neko mi pomogne kako ću dobit zamjensko pisano rješenje, ovo se može samo meni dogoditi :glavomozid::glavomozid::glavomozid::glavomozid::glavomozid:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 dana dobio sam riješenje HRVI za stalno ,kad sam tio napravit fotokopije vidio sam da nema rješanja, svatio sam da sam ga bacio u smeće sa nekim starim papirima.Jeli se nekome to dogodilo ,ako neko zna neko mi pomogne kako ću dobit zamjensko pisano rješenje, ovo se može samo meni dogoditi :glavomozid::glavomozid::glavomozid::glavomozid::glavomozid:

Odeš do ureda državne uprave u kancelariju di si predao zahtjev za priznavanjem istog statusa i od njih tražiš ovjerenu kopiju da ti daju. Kažeš da si izgubio i tražiš od njih ovjerenu kopiju, čak i nekoliko komada ovjerene kopije . ja sam ih napravio jedno 5-6 komada odmah ( besplatno je ).

Nisi samo ti imao isto rješenje otišlo na nekoliko adresa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija