Jump to content

žrtva sam socijalne skrbi R.H. prema riješenju Žup. suda.


pal

Preporučene objave

žu. sud riješio je: Žalba je nepravodobna. obrazloženje: Tuženik je žalbu predao na poštu običnom pošiljkom dana 4.prosinca 2013 a ista je zaprimljena na prvostupanjskom sudu 5.prosinca 2013 odnosno dan po isteku zakonskog roka od 15 dana. žup.sud je potvrdio presudu prvostepenog suda.

stvarnost: došao sam u pisarnicu suda 29.11.2013. da predam žalbu. Pisarnica je tražila 280,00kn da uplatim, nisam imao te novce jel ne radim bez primanja dobio sam savjet da predam poštom žalbu. Otišao sam doma da nađem staro pismo i da odljepim marku. Pismo sam predao u Petak poslije podne u poštanski sandučić. u ponedjeljak 2.12.2013 podnio sam državnoj upravi zahtjev za oslobađanje od sudskih pristojbi. spadam u tu kategoriju. do danas ja to riješenje nisam dobio. Prvostupanjski sud me nije mogao optužiti ni po jednoj točki optužnice. pismo je 2.12.2013 bilo u pošti a prvostepeni sud navodi da se vuklo po sudu 2-3 dana. MOLIM SVE KOJI SE KUŽE U OVAKVE RASPRAVE DA MI SE JAVE I DAJU RIJEŠENJE, ZAHVALAM:mir:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija