Jump to content

Kotromanović: ako se dokaže da sam pogodovao, pucat ću si u glavu


Mrljavac

Preporučene objave

ZAGREB, 10. srpnja 2014. (Hina) - Ministar obrane Ante Kotromanović otklonio je danas sumnje koje je iznio Hrvatski generalski zbor da je u remontu MIG-ova pogodovao Ukrajincima, istaknuvši kako će si, ako se takvo što dokaže, "pucati u glavu". "Mene optužuju da sam ja osobno pogodovao. Pucat ću si u glavu ako bilo tko dokaže da sam pogodovao", rekao je Kotromanović na sjednici Vijeća za praćenje provedbe strategije suzbijanja korupcije, gdje je podnio izvješće o antikorupcijskim mjerama u svom resoru.

Kotromanović je novinarima nakon sjednice kazao da je MORH proveo transparentan postupak javne nabave, da je struka ocijenila tko je kompetentniji za posao remonta te da su iz postupka isključeni ljudi iz Hrvatskopg ratnog zrakoplovstva za koje se sumnjalo da su povezani s određenim interesnim skupinama.

"Čak imamo pismo zahvale rumunjske strane zbog transparentno provedenog postupka", ustvrdio je Kotromanović, naglasivši da je ukrajinska ponuda bila za 40 milijuna kuna jeftinija.

"Pitam moje kolege što bi me danas pitali da sam potpisao ugovor koji je za 40 milijuna skuplji za nešto. Kako bi to izgledalo? Ja bih danas bio u zatvoru", rekao je.

Komentirajući otvoreno pismo Generalskog zbora, kazao je kako "ne može "vjerovati da ljudi koji su nekad vodili MORH i iza sebe ostavili ogromne nedovršene projekte, sada govore o državnim i nacionalnim interesima".

Ministarstvo obrane danas je pozvalo Državno odvjetništvo da utvrdi istinitost navoda iz pisma Hrvatskog generalskog zbora o remontu hrvatskih MIG-ova u Ukrajini, koje je jučer objavio Večernji list, a u kojemu su iznesene indicije o navodnom pogodovanju ukrajinskoj strani u tom postupku.

 

 

(Hina)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ZBOGOM PAMETI ! IMAMO JOŠ JEDNOG MINISTRA (BRANITELJI I ORUŽANE SNAGE).........

 

Milanoviću, što ti radiš..premijeru....osvrni se....Matić, Kotromanović?

 

Kakve su to izjave? Ovo je sramota, ne samo za naše oružane snage već i nezahvalnost i ponižavanje braniteljske žrtve koju su pretrpjeli branitelji, civili (Kotromanović će si pucati u glavu - ma nemoj), .....

 

I, sada će se Kotromanović upucati? Hoće, ali malo sutra. A i da si napravi tunel u glavi od vel. 9mm ne bi ništa uradio.

 

Možemo platiti "narikače" pa da ga opjevavaju...

 

Pogrešni ministri----Matić i Kotromanović.

 

Jebli ih Migovi. Sramota! Pucaj Kotromanoviću, ne u glavu već kroz gaće (ali kad se najedeš graha)!

 

;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ZBOGOM PAMETI ! IMAMO JOŠ JEDNOG MINISTRA (BRANITELJI I ORUŽANE SNAGE).........

 

Milanoviću, što ti radiš..premijeru....osvrni se....Matić, Kotromanović?

 

Kakve su to izjave? Ovo je sramota, ne samo za naše oružane snage već i nezahvalnost i ponižavanje braniteljske žrtve koju su pretrpjeli branitelji, civili (Kotromanović će si pucati u glavu - ma nemoj), .....

 

I, sada će se Kotromanović upucati? Hoće, ali malo sutra. A i da si napravi tunel u glavi od vel. 9mm ne bi ništa uradio.

 

Možemo platiti "narikače" pa da ga opjevavaju...

 

Pogrešni ministri----Matić i Kotromanović.

 

Jebli ih Migovi. Sramota! Pucaj Kotromanoviću, ne u glavu već kroz gaće (ali kad se najedeš graha)!

 

;-)

 

 

A što se imamo čuditi, na čelu te vlade je "premijer" čiji nastup više sliči kvartovskom štemeru nego predsjedniku Mjesnog Odbora a kamoli hrvatske vlade.Oko sebe ima nazovi ministre koji svojom retorikom podsjećaju na likove kojima nedostaje "petica i sedmica" te frfljaju i pljuckaju dok ispijaju pivkana od dvije litre ispred seoskog dućana.Kratko rečeno od Kize preko Matića,Marasa,Vrdoljka,Hajdaš-Pajdaš,Kotromanovića ,Linića,Ostojića(pendrekaša).....do onih ministrica "lijepe masne kose" sve je to uličarsko-birtijaška šnjura, tako da nas uopće ne treba čuditi što im je bliža i draža tkz."Regija" nego EU jer u EU oni su obične ...........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

 

Pogrešni ministri----Matić i Kotromanović.

 

 

;-)

 

Ne bi se složio s Vama poštovani kolega Mrljavac. Ovo što ste napisali je jako , jako smiješno. Bilo bi super da su samo njih dvojica pogrešni za lijepu našu i sve njihove građane, bilo bi to super !

Po mom mišljenju nisu oni jedini pogrešni, pogrešnih ima puno više, puuuuno više od samo ove dvojice. O da.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija