Jump to content

utvrđivanje očinstva


anonimno

Preporučene objave

1. utvrdivanje očinstva moze podnijeti dijete do svoje 25 godine, a majka do 18 godine djeteta. to je pocetak, za sve ostalo terba vise informacija.

i ne razumijem kako izvan suda???

ako ste oboje suglasni da je on otac, onda je potrebno priznanje očinstva koje se moze priznati na zapisnik pred matičarom, centrom za socijalnu skrb ili sudom

2. ovisi na koja prava se misli. uzdrzavanje, doplatak za djecu...??? ima ih, ali kao da ih i nema.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1.pa zanima me točno s pravne strane koji je način za utvrđivanje očinstva. ja ću roditi početkom 3. mjeseca. u kojem vremenskom razdoblju ja kao majka djeteta mogu tražiti postupak za utvrđivanje očinstva i gdje se taj zahtjev treba predati? te me zanima gdje na području primorsko - goranske županije se to može obaviti?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

DNA metodom do utvrđivanja očinstva - jedna je od sljedećih tema u Talk showu Sanji. Govorit ćemo o raznim slučajevima, pravnim pitanjima i mogućnostima na području medicine. Molim vas da se javite radi eventualnog sudjelovanja u emisiji - što prije u redakciju, tel. 6595 309 ili mob. 091/ 521 82 45. Unaprijed Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija