Jump to content

Ovrha


Antonia87

Preporučene objave

Postovani/a

ispricavam se unaprijed na poduzem postu. Moj problem oko rtv pretplate je takav da davnih godina (negdje 2007-2009) prilikom ciscenja bakinog stana u kojem ona ne boravi inkasator mi je banuo na vrata i ja sam potpisala prijavu za rtv pretplatu, popisao je nesto s moje osobne i otisao iako sam naglasavala da tu ne stanujem. S 18-19 godina iskreno nisam imala pojma ni sto je rtv pretplata. Stanujem s bakom koja uredno placa godinama tu rtv pretplatu. Prije pola godine stan smo iznajmili i prilikom jednon susreta s gospodinom koji je iznajmio stan od bake gospodin mi predaje postu u kojoj stoje opomene od 2011, ovrha za 2013, opomena pred ovrhu za neke mjesece u 2014 i jos toga. Iskreno nemam namjeru platiti to jer jos iskrenije nemam od cega. Niti ne znam kolika su dugovanja. Zanima me da li je moguce napraviti promjenu adrese a da ne platim zaostatke tj hoce li uvaziti promjenu adrese? Da li trebam priloziti neki dokaz o adresi na kojoj stanujem s bakom? I sto ako mi pocnu dolaziti uplatnice kod bake gdje i ja zivim a baka vec placa tu rtv pristojbu? Unaprijed hvala bilo kome tko zna ikakvu informaciju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija