Jump to content

Zagađivanje građevinskim materjalom i otpadom suvlasničkog djela i javne površine


uvijeknebitna

Preporučene objave

Možda nije grana prava pogođena, ali neznam kome se obratiti i pitati što poduzeti!?

 

Trebam jedan savjet vezan uz građevinski materijal, sitni i krupni otpad koji nije adekvatno zbrinut, niti je uskladišten na suvlasničkoj parceli kako bi se spriječilo raznošenje kako po drugim dvorištima, balkonima, vrtovima, pa tako i javnim površinama samog mjesta. Naime suvlasnica na čijoj se površini neuredno odlaže sav građevinski materijal bilo krupni, sitni ili otpad ambalaže, kao i materijal za buduću izgradnju (pijesak, šljunak i ostalo) već skoro godinu tako nakuplja i sada je u fazi kada već pada sam od sebe na javnu površinu, a kako živimo na području gdje je jugo i bura česta pojava, a sav taj otpad i materijal niti su zaštićeni, pokriveni ili ograđeni raznašaju se po cijelom području pa tako i po mojem dijelu vlasništa gdje mi uzrokuju štetu i velike probleme.

 

Što i kako mogu to spriječiti jer ona ne želi niti ju interesira komunicirati s drugima i sanirati to ruglo i sve veći problem.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...a mogu i anonimno s slikama koje smo napravili?

 

Možete.

 

Ukoliko izvršimo prijavu komunalnom redaru tada mogu snositi posljedice i novčanu kaznu?

 

Komunalni redar će obaviti svoj posao i ako utvrdi povrede Odluke o komunalnom redu vaše/g Općine/Grada, u dijelu koji se tiče uklanjanja otpada, odrezati će im novčanu kaznu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija