Jump to content

zahtjev za stambeni kredit nakon razvoda


Antonio1968

Preporučene objave

Podnio sam zahtjev 2004 kao ozenjen i otac dvoje djece,sada kada.sam se razveo i djeca su pripala bivsoj zeni da li mi pripada pravo na kredit kao samcu ili i djeca ulaze u to.jer ipak alimentacijom skrbim o njima

 

kome si podnio zahtjev za stambeni kredit?

za banke je bitno jedino to da si sposoban vračati kredit.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam ustvari htio traziti savjet posto razvod jos nije okoncan, sta je najbolje za mene i djecu u konkretnom slucaju da bih ostvario makar neku dobrobit u tome svemu

 

Ažurirano

 

Ja sam ustvari htio traziti savjet posto razvod jos nije okoncan, sta je najbolje za mene i djecu u konkretnom slucaju da bih ostvario makar neku dobrobit u tome svemu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kredit braniteljima nije više povoljan.

Danas i banke nude "povoljne" kredite pa možemo zaključiti da gotovo ništa nisi niti izgubio.

 

Ionako, posuđeni novac moraš vratiti, razlika je samo u kamati, (mala je razlika).

 

Oni "branitelji" koji su podigli kredite "ove povoljne" u "švicarcima", danas mogu jedino pjevati kao "narikače" jer su se našli u nezgodnoj situaciji.

 

Mirovine sve manje, ..............rate sve veće, evo meni, sinko moj

obitelji mojoj i meni nesreće.........

 

Ja sam imao sreću pa sam u drugoj situaciji.........ali za ove nesretnike.......u švicarcu...

 

Uglavnom, ova obećanja o rješavanju stambenog pitanja HRVI su vrijedila jedno vrijeme. Vrijede i sada, ali mnogi su branitelji poumirali, stanje u lijepoj našoj se promijenilo, a dalje, vidjet ćemo.............

 

Kao što je napisao Kompa, neki ministri za službena vozila u privatne svrhe (ima se, može se), koriste, možda i za skijanje i hotel, odmor.........a dok se naši branitelji smrzavaju i prosvjeduju ispred Savske, ministar ide (i to sa sl. vozačem) da izvidi stanje "ministarstva zdravstva u Italiji.

 

A, svi mi Vargi plaćamo vozilo, vozača, i ostale ..........pogađajmo.

 

Korupcija je kod nas prisutna na velikoj razini, samo mi to još i ne znamo.

 

Evo, premijer bi tužio državu zbog one nesreće kod nasipa dolje u Brodsko-posavskoj županiji.

 

Tko je tu lud?

 

Pa premijeru, tuži državu ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija