Jump to content

Borba protiv EOS Matrix / RBA


Satyagraha

Preporučene objave

Ukratko.. dobio sam obavijest (postom) da je moj lihvarski kredit prodan (?!!) i da RBA vise nema nikakve veze samnom, te su me, na dnevnoj bazi, poceli silovat djelatnici tvrtke EOS Matrix. Nisam uplatio ni lipe, a niti planiram.

 

Kredit u RBA je bio nenamjenski, a posteno sam vratio koliko sam posudio. Iznos duga, tj. lihvarskih kamata trenutno iznosi 40.000 kn. Na sebi nemam nista (nekretnine/pokretnine) tako da mi nemaju sto ni uzet.

 

Iako ne polazem bas previse nade.. here goes: trazim dovoljno ludu osobu koja ce me zastupati pro bono buduci da mi je izvor prihoda presusio prije dvije godine.

 

...s tobom ili bez tebe; netko ovom silovanju jadnog puka treba stati na kraj. Ovo je prvi korak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Imam isti problem sa EOS MATRIX-om

ISTO "otkupljen" kredit od RFB.... ISTI iznos od 40000kn, mada sam 15000 otplatio banci, a toliko i više su mi i OVI LOPOVI UZELI, no sada me terete za preko 50000kn.... Sjeli su mi na račun.... Kamate dižu proizvoljno.... Čak i na Fini podižu i mijenjaju potraživanja.... Glavnice.... Kamate....

Da li netko ima iskustva šta uraditi po tom pitanju???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zašto na rješenje o ovrsi nisi uputio prigovor ?

osporavao potraživanje Eos-Matrix-a.

morali su dokazati da su platili "kupljeni dug".

rješenje o ovrsi je postalo pravomoćno i sad se slikaj.

 

Da li netko može komentirati postupak uručenja rješenja o ovrsi, tj. kako

treba izgledati dostava rješenja, da li mora biti isporučeno i osobno potpisano ili ovrhovoditelj može nekako izbjeći dostavu kako bi izbjegao

prigovor? Ovo pitam jer sam još u situaciji pregovaranja o dugu, pa ne želim doživjeti iznenađenje!

Isto tako me zanima da li postupak ovrhe na eventualnim pokretninama ima

isti tijek kao na novčanim sredstvima s obzirom na način uručenja rješenja o ovrsi (mogućnost prigovora)?

 

Unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 8 mjeseci kasnije...

Pozdrav,

 

Isprikanako dižem staru temu ali je dosta sličan slučaj kao navedeni.

Imam nesto slicno da je 2007 dignut kredit u RBA te su postojala su neuredna plaćanja. Nikako nisu htjeli ono što sam mogao da platim svakih 4-5 mjeseci pa su 2011 ugovorom o cesiji dug prodali/prenesli u Eos Matrix. Naime mene zanima pošto u Hroku stoji neurednost dali je RBA otvorila to u Hroku I dali su to trebali riješiti kad je cesijom ustupila dug Eosu? Koliko sam cuo Eos nema veze sa Hrokom?

 

Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija