Jump to content

Narušavanje javnog reda i mira!


anonimno

Preporučene objave

Prije godinu i pol, u kafiću me napao poznanik zbog djevojke. Uglavnom, razbio mi usnicu, ja sam zvao policiju i danas sam dobio poziv kao okrivljenik da se javim prekšajnom sucu. Nije mi jasno zašto sam ja okrivljenik kad je on mene napao? Kako da se branim? Jel možda nastupila zastara pošto u godinu i po nisam ništa dobio? Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U takovom prekršaju svi su okrivljeni ! Iz policijsko zapisnika se ne vidi tko je kriv, to policija ne utvrđuje, ona samo konstatira ko je bio i kaj je bilo !

 

Na sudu bude utvrđeno tko je kriv a tko nije. I protiv vašeg prijatelja je isto pokrenut prekršajni postupak i isto se pita !!!

 

A najvjerovatnije će nastupiti zastara, bez obzira kaj se desilo jer ako sud donese rješenje da je netko od vas dvojice kriv, taj se bude žalio i eto zastare !!

 

FF

 

PS

 

di se našli tuči zbog ženske ??? :-o bolje da ste popili pivu koju, dve, tri ! a ne tuči se !! balavurdija !!

Tada još nije bilo 0,00 promila !!

 

FF

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija