Jump to content

Prekršajni nalog za neregistriranu djelatnost


InesNi

Preporučene objave

Pozdrav! Dobila sam prekršajni nalog za obavljanje neregistrirane djelatnosti u iznosu od 3.000 kuna. Nalog je izdan od strane Carinske uprave, kod njih sam i bila na ispitivanju. Znam da sam dobro prošla, ali nemam kako to platiti. Ni one dvije trećine. Mlada sam, nezaposlena, nikad ni za što kažnjavanja pa vjerujem da bih mogla proći bolje, ako uložim žalbu. E sad, ako uložim žalbu Carinskoj upravi, šalju li me oni na Prekršajni sud ili žalba ostaje kod njih i oni mi određuju smanjenje kazne? Ako se smanji, naravno :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...

Slična situacija kod poznanika, dopis od carine o saslusanju vezano za #davanje izjave u predmetu kontole legaliteta obavljanja djelanost vezano na cl.5 stavak 1 podstavka 3 zakona o zabrani i sprecavanja obavaljanja neregistrirane djelatnosti#

 

Poznanik je u čudu , jedini doticaj vezan za carinu imao je kod prijave unosa rabljenog vozila, konkretno mislim 2 prošle godine i pretprosle 2 ili 3. Ne radi se tu o sleperima autiju, a i to sto je uneseno je sve placeno po propisima, vozila su registrirana uredno.

 

Sto da on sada kaze na tom davanju izjave, kakva su mu prava u tom smislu a kakve ovlasti carine?

Postoji li neki broj automobila koje je smio unjeti kroz godinu, kako da se postavi tu ?

 

Covjek nema firmu nikakvu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija