Jump to content

jednako vidjane djeteta i puni iznos alimentacije...


nokru1704

Preporučene objave

pozdrav.....molim pomoc oko jedne meni vrlo nejasne situacije. Dobio sam nepravomocnu presudu o sporazumnom razvodu braka,u kojoj stoji da je nase malodobno dijete od 6god sporazumno dodijeljeno majci na skrb,te da samnom ima druzenja i vidjanja 15 dana u mjesecu,tj svaki drugi vikend od petka u 15h do ponedjeljka u 7h na nacin da je preuzmem iz vrtica petkom u 15h i vratim u vrtic u ponedjeljak u 7h,svaki drugi utorak u mjesecu u isto vrijeme i svaki drugi utorak i srijedu u isto vrijeme....(15 do 17) dana mjesecno,s tim da je bivsa supruga zatrazila i dobila visinu alimentacije u iznosu od 930kn mjesecno kojoj sam se ja usprotivio buduci da je dijete minimalno pola mjeseca kod mene.....molim vas da mi kazete dali je to ispravna odluka sudca,buduci da je to zakonski iznos uzdrzavanja dijeteta za cijeli mjesec a ocito je da dijete nije kod nje ni pola mjeseca,kako se ona misli skrbiti cijeli mjesec,i primati naknadu za cijeli mjesec skrbi,a dijete nije kod nje,i za to vrijeme koje je kod mene ja preuzimam njenu duznost i jos za tih pola mjeseca koliko je dijete kod mene moram izdvojiti bitna sredstva i pored ovih 930 kn da bi dijete imalo sve potrebno(dorucak,rucak,veceru,higijenu,odvozenje i dovozenje iz vrtica)....unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pozdrav.....molim pomoc oko jedne meni vrlo nejasne situacije. Dobio sam nepravomocnu presudu o sporazumnom razvodu braka,..... sporazumno dodijeljeno majci na skrb,te da samnom ima druzenja i vidjanja 15 dana u mjesecu,tj svaki drugi vikend od petka u 15h do ponedjeljka u 7h na nacin da je preuzmem iz vrtica petkom u 15h i vratim u vrtic u ponedjeljak u 7h,svaki drugi utorak u mjesecu u isto vrijeme i svaki drugi utorak i srijedu u isto vrijeme....(15 do 17) dana mjesecno,s tim da je bivsa supruga zatrazila i dobila visinu alimentacije u iznosu od 930kn mjesecno kojoj sam se ja usprotivio buduci da je dijete minimalno pola mjeseca kod mene.....molim vas da mi kazete dali je to ispravna odluka sudca,.......

 

"sporazumno" su vas navukli

sto se tice tih 930 kn, to ce vam biti i vise kako diejte raste

 

nemojte se iznenaditi ako nesto prije polska u skolu bivsa vam bude trazila izmjenu odluke susretima jer da to "nije dobro za djete" a sto bi joj mogli potvrditi socijalni radnici nakon njihove "strucne obrade" a zapravo da su tako vec unaprijed odlucili

 

ja sam naime gledao taj film, naime ja sam isposlovao slican fifty fifty sporazum, koji je djelovanjem nekik ad hoc neformalnih saveza najprije reduciran na svaki drugi kratki vikend, a u nastavku mi je htjela, pa cak i uspjela jedno vrijeme potpuno zabraniti susrete

na sljedeci nacin

 

nasla je voljnu psihijatricu koja je "upitala djete za oca, na sto je djete odmah pocelo plakati, pa je ona zakljucila da je djete zlostavljano" onda je uspjela isposlovati da se kaznena prijava protiv nje koja je isla od policije zato sto nije postovala presudu i nije pustala djete k meni preokrene u ODO na nacin da sam ja optuzenik za zlostavljanje djeteta prema pazi perverzije: VJESTACENJU psihijatrice. To sto je centar bio za to da mi podupla susrete i nudio mi da ako hocu skroz uzmem djete kod sebe nije imalo nikakvog utjecaja, sudac nije htio nista u svoj idilicni spis pripustiti. Inace ta privremena mjera je tocno propisana zakonom dokle traje i kad je treba preispitivati ali je ideja tih monstruma bila da privremeno traje trajno.

Uspio sam ih a kraju sve razjuriti, nije im nista bilo, osim sto su bili u strahu, a pametnjakovic mi je smjestio i tri dana pritvora tako sto sam mu potpisao u zapisnik da ne moram dolaziti na rocista, ali on se domislio jadu tako sto je kazao da sam morao primati pozive (koje je uredno primnao odvjetnik, a ne ja), i ekspresno me bagatelno osudio, a ja to njegovo djelce dogurao evo vec pred ustavni sud, i kiseli se vec godinama.. :)

 

Znaci moguce vam je svasta. Zato ste trebali nauciti gradivo i ne sudjelovati u nikakvim sporazumnim razvodima nego proci citav postupak istog trenutka kad ste vidjeli da trazi alimetaciju a nije bila dio vaseg ocekivanja, dakle to se ne moze nazivati sporazumom. Sad citajte i ucite, moci cete traziti izmjene kad se promjene okolnosti, na primjer djete kod sebe za skolu, ako to zelite, mozete i mislite da je tako najbolje.

 

Nije mi namjera da vas prestrasim, mozda vi budete puno bolje srece ali ako ste informirani i cvrsti, nikako naivni onda mozete sprijeciti ili umanjiti puno negativnih stvari..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija