Jump to content

autom uletio u garažu...


alena1

Preporučene objave

Poštovani,

osobnim automobilom je počinitelj slomio ogradu i razbio garažna vrata naše obiteljske kuće, oštetio zid...Kako je to bilo po noći, susjedi su pozvali policiju koja će izraditi izvješće. Nitko nas nije kontaktirao.Iduće jutro sam sama nazvala policiju i saznala detalje. Nazvala sam i počinitelja, ali se javila njegova majka koja je rekla da je zauzeta i da se čujemo kasnije.Prošao je čitav dan i nitko nam se nije javio niti da se ispriča i da se dogovorimo što ćemo dalje oko nadoknade štete. Uvečer smo opet mi nazvali i majka mladića je uvredljivim tonom rekla da je prestanemo "maltretirati" i da je cijeli predmet kod policije i da će sud sve rješavati (bila je brže bolje sa sinom kod odvjetnika).Došao je procjenitelj iz osig.kuće gdje je automobil osiguran i sada izgleda da mi sami moramo tražiti i plaćati majstore ? (ni krivi ni dužni, nego oštećeni). Kako da se postavimo s obzirom da se bojimo da nam osiguranje neće priznati realan iznos odštete '? Ako nam račun bude veći da li nam razliku može platiti oštećenik ? Da li ga možemo tužiti zbog nekorektnog ponašanja i vrijeđanja naše kuće i obitelji ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija