Jump to content

28 godina diplimiranje?


studentprava189

Preporučene objave

Pozz Ljudi! Znam da je pitanje glupo ,ali jednostavno mi treba vise razlicitih misljenja .Počeo sam paničariti u vezi studija. Na 4. sam godina Pravnog faxa u Zg i imat cu uskoro 26 godina. Pretpostavljam da cu negdje do 28. godine diplomirati.( mozda i prije) Sto mislite o tome ? Jel to jako kasno ? Bojim se da ce mi to skodit kod zaposlenja s obzirom na to da necu u nekom solidno roku zavrsit faks.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije glupo pitanje. Ljudima se na fakultetu dogode razne okolosti koje im mogu produljiti trajanje studija (govorim iz vlastitog iskustva).

Problema pri zapošljavanju nisam imala, niti me je to tko pitao. A isto sam paničarila na 4. godini.

 

Ali da, neke će poslodavce možda zanimati zašto ti je studij trajao dugo. Pripremi nekakav normalan neutralan odgovor.

I nemoj puno brinut oko toga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije glupo pitanje. Ljudima se na fakultetu dogode razne okolosti koje im mogu produljiti trajanje studija (govorim iz vlastitog iskustva).

Problema pri zapošljavanju nisam imala, niti me je to tko pitao. A isto sam paničarila na 4. godini.

 

Ali da, neke će poslodavce možda zanimati zašto ti je studij trajao dugo. Pripremi nekakav normalan neutralan odgovor.

I nemoj puno brinut oko toga.

 

hvala :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija