Jump to content

Što nakon legalizacije balkona


urbis72

Preporučene objave

Elaborat o položaju, stvarnih čestica...,(presliku dokumenta) ako imaš i moraš u grunotovnicu i katastar. Tamo provjeri i, poslušaj što će ti oni reći (tetke), ukoliko nedostaje nekakav dokument....

 

Mislim da ćeš morati i u PU-Policijsku upravu vaditi podtvrdu o prebivalištu (iomao ti osobnu iskaznicu ili ne, u gruntovnici traže potvrdu o prebivalištu).

 

;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Elaborat o položaju, stvarnih čestica...,(presliku dokumenta) ako imaš i moraš u grunotovnicu i katastar. Tamo provjeri i, poslušaj što će ti oni reći (tetke), ukoliko nedostaje nekakav dokument....

 

Mislim da ćeš morati i u PU-Policijsku upravu vaditi podtvrdu o prebivalištu (iomao ti osobnu iskaznicu ili ne, u gruntovnici traže potvrdu o prebivalištu).

 

;-)

 

Hvala na informaciji, danas sam naisao da nakon dobivenog rješenja, moram napraviti Geodetski elaborat za evidentiranje, brisanje ili promjenu podataka o zgradama i drugim građevinama.

 

Sad se raspitujem koliko to košta, ali druga stvar koja mi pada na pamet da nisam legalizirao balkon od 1m2, koja bi mi bila kazna, i tko me moze tuziti /prijaviti, jer ne vjerujem da ce neka inspekcija ici okolo po ulicama i gledati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija