Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Banankica

Student-radnik!

Preporučene objave

Pozdrav, evo jedna tema za studente koji su u situaciji kao ja: izvanredni studenti s poslom. Podijelimo iskustva i savjete, kako izdržati tempo, kako naći koncentraciju i sve ostalo! Nadam se odazivu, dobrodošli komentari studenata i svih koji su to već prošli (dapače!)! :)

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Zahvala sam što je taj period mog života završio i što sad samo radim.

Savjet je da se jednostavno osoba pomiri da će joj to bit zahtjevno razdoblje života, da se mora odreći nekih užitaka, pobrinut se za dovoljno sna i normalnu prehranu.

U tom razdoblju nisam imala nikakav socijalni život, al kad sam najviše radila, davala sam najviše ispita.

Ne znam kako, al tako je...

Podijeli ovu objavu

Radim u struci.

Ne znam isplati li se tebi, ali ja svoje radno iskustvo za vrijeme faksa ne bi za ništa mijenjala.

Nisam radila cijelo vrijeme, nego kad bi imala ili neku krizu na faksu, ili kad bi mi zatrebalo novaca. Utoliko sam bila u puno boljoj poziciji, nego netko tko treba raditi cijelo vrijeme studiranja da se prehrani.

Ako te roditelji financiraju, a rad bi ti oduzimao previše vremena, možda bi bolje bilo za sada se posvetiti samo faksu ili naći neki honoraran posao koji ne oduzima previše vremena.

Podijeli ovu objavu

Radim, tj. konobarim, puno radno vrijeme za stanarinu, režije i hranu, nemam nekih prihoda sa strane, obitelj nije u najboljoj poziciji. Mislim se prebaciti studirati nešto novo, a opet mi je žao. Vidim da ljudi nisu aktivni po ovom forumu za ovakve teme, ha? :)

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad