Jump to content
  1. Ruby_Danderfluff

Ruby_Danderfluff

2. drot13

drot13

3. G-man

G-man

• Similar Content

• objavio izraelac
      Poštovana gospodo imam problem koji jednostavno ne znam opisati
      ali početak je ovakav inače sam HRVI i kad se desio problem 1996 godine ja sam radio na poslu razminiravanja RH moj pok. otac je bolovao (od2002 godine je i preminuo) moj brat sa nekim ljudima je digao kredit na obiteljsku kuću i javna bilježnica za koju se vežu afere je došla mom ocu na samrtnu postelju kao da da potpis
      Nakon smrti mog oca ostavinka rasprava koja je održana nigdje nije bilo zadužnice iako moram napomenuti da mi je pok. otac nije imao jezik spolni organ i puno organa ali mi smo uspjeli ga držati pet godina u životu što je meni i sestri ponos
      U međuvremenu izlazi famozni papir gdje je moj otac koji nije mogao govoriti (nije imao jezik koji je ostranjen sa vilicom) pod navodnike potpisao
      Ja kao HRVI sam tražio kredit za poboljšanje uvjeta života i doživio šok jer je odjednom nastala na sudu zadužnica
      niti znam kome niti koga tužiti ali sve je pokrenuto od moga Brata i njegovog kuma koji me i dan danas mene i moju suprugu maltretiraju psihički i ne žele vratiti taj kredit pošto mislim pod ljekovima za bolove i sve ostalo da moj pok. otac nije ni znao za sebe jer je bio 3-4 godine pod morfijem za bolove što mi je napraviti
      Hvala unaprijed ako mi netko pomogne
    • objavio uporabna i kućni broj
      Zanima me je li za izdavanje uporabne dozvole za kuće izgrađene prije 1968. također potrebno priložiti dokaze o vlasništvu, odnosno može li jedan suvlasnik ishodovati takvu dozvolu, a da to ostali suvlasnici ne znaju? Može li kuća koja prije 1968. nije imala svoj vlastiti kućni broj, nego se vodila u istome kućanstvu s drugom kućom koja je broj imala, dobiti uporabnu dozvolu?
      Unaprijed hvala za odgovor.
  • Online korisnici