Jump to content

Nametljivo ponašanje


skullclamp

Preporučene objave

Nažalost ne samo da može,nego ponekad i mora (npr u mom slučaju bi mogao biti neminovan i šta ću onda-reći poslodavcu da nemam pravo kontakirati "žrtvu"?).

 

Bilo bi dobro objasniti poslodavcu situaciju i tražiti da netko drugi preuzme taj poslovni dio komunikacije.

 

To mi sigurno nije cilj,ali šta ako dođe do susreta?

Nova prijava s njegove strane?

 

Nek prijavljuje ako želi, ali vi se držite potpuno ravnodušno i nemojte uopće komunicirati. K'o da je zrak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bilo bi dobro objasniti poslodavcu situaciju i tražiti da netko drugi preuzme taj poslovni dio komunikacije.

 

Još jedan od apsurda priče je da sam "žrtvi" jasno dala na znanje da ću (dođe li zbilja do takve situacije) upravo tako i postupiti, nastojeći izbjeći moguće obostrano neugodne situacije-uz nepoznate reperkusije po oboje pa čak i samu poslovnu suradnju (i ne samo to, nego sam jasno i naglasila da ne dolazi u obzir da ga proganjam ili sl.)..

 

 

Nek prijavljuje ako želi, ali vi se držite potpuno ravnodušno i nemojte uopće komunicirati. K'o da je zrak.

 

Ok, hvala na savjetu!

Malo je zabrinjavajuće da se od budućih prijava zapravo ne mogu zaštititi (to me motivira na protutužbu), no nadam se najboljem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija