Jump to content

kradja u njemackoj, svjet hitno!!!


Schade

Preporučene objave

Uhvacen sam u kradji u Minhenu u trgovinskom centru, roba je bila u iznosu od 170 eura... Na licu mjesta sam platio kaznu od 50 eura radnji, zatim je dosla policija i uzeli su moje podatke i otisli... detektiv koji me uhvatio mi je rekao da imam zabranu godinu dana uci u taj t.c. bilo gdje u Njemackoj i objasnio mi je i da cu dobiti pismo od suda da platim kaznu koja se krece od 100 do 500 eura...e sad on kaze da necu imati problem sa produzivanjem vize i da se nakon godinu dana brise iz dosijea... zna li neko nesto vise o ovom slucaju kakve su posledice....trebam putovat za Hr i Bosnu za 15ak dana, ocu li imati problem na granici...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 godina kasnije...
, Schade je napisao:

Uhvacen sam u kradji u Minhenu u trgovinskom centru, roba je bila u iznosu od 170 eura... Na licu mjesta sam platio kaznu od 50 eura radnji, zatim je dosla policija i uzeli su moje podatke i otisli... detektiv koji me uhvatio mi je rekao da imam zabranu godinu dana uci u taj t.c. bilo gdje u Njemackoj i objasnio mi je i da cu dobiti pismo od suda da platim kaznu koja se krece od 100 do 500 eura...e sad on kaze da necu imati problem sa produzivanjem vize i da se nakon godinu dana brise iz dosijea... zna li neko nesto vise o ovom slucaju kakve su posledice....trebam putovat za Hr i Bosnu za 15ak dana, ocu li imati problem na granici...

Molim te da mi objasniš kako se završio ovaj tvoj slučaj?Jer sada ja imam sličan.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 9 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija