Jump to content

prekovremeni


anton887

Preporučene objave

Molim za savjet naime u subotu sam dala otkaz sefu za kojeg radim 2 godine na pol radnog vremena i pod ugovorom na odredjeno zanima me u petak idem po papire pa me zanima dali po zakonu mora isplatit 13 dana radnih imam od zadnje place do otkaza i dali imam pravo trazit 2 dio g.o koji imam pravo odradit ali radi otkaza necu dali mi to mora isplatit ili ne...voljela bi cut razna misljenja prije petka kako me nebi doslovno zaj...vec sam imala situaciju takvu davno ali zakoni se mjenjaju...hvala unaprijedi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pismeno (preporučeno i sa pvratnicom )poslodavcu uputiti prijedlog za mirno rješenje spora i tražit isplatu neisplaćenih plaćaza prekovremeni rad.

 

Može, hvala na odgovoru. Što mi sve od dokaza treba unatoč presudi prekršajnog suda i od kada teće zastarni rok za prekovrmene? Neovisno što će odgovoriti volio bih znati što mi sve treba da se znam polako pripremiti?

 

Puno Vam hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Može, hvala na odgovoru. Što mi sve od dokaza treba unatoč presudi prekršajnog suda i od kada teće zastarni rok za prekovrmene? Neovisno što će odgovoriti volio bih znati što mi sve treba da se znam polako pripremiti?

 

Puno Vam hvala

 

trogodišnji zastarni rok za prekovremene sate po mom mišljenju počinje teći od dana kad je ta tražbina ostvarena - dakle, kad su prekovremeni sati odrađeni, odnosno od dana kad ih je poslodavac trebao platiti (možete tvrditi da je to i od trenutka kad su utvrđeni pravomoćnom prekršajnom presudom, ali mi se čini sigurnijim da idete od dana kad su ostvareni, jer ne poznajem praksu u tom smislu).

 

poslodavcu u roku od 15 dana od dana saznanja za presudu prekršajnog suda podnesite zahtjev za zaštitu prava i pozovite ga na isplatu dužnih prekovremenih sati (nadam se da je u odnosu na vas njihova visina točno određena u prekršajnoj presudi) u roku od 15 dana. ako u roku od 15 dana on ne odgovori ili odbije zahtjev za zaštitu prava, imate 15 dana za podnošenje tužbe nadležnom općinskom sudu za isplatu dužnih prekovremenih sati. u tužbi predlažem da priložite presliku presude prekršajnog suda, evidenciju radnog vremena (šihtericu, ako možete doći do nje), svoj ugovor o radu i njegove anekse, ako ih ima, i da predložite da se vi saslušate u svojstvu stranke. I dakako, ako je zahtjev za zaštitu prava odbijen, priložite njega i odluku o odbijanju, jer podnošenje tog zahtjeva predstavlja preduvjet za pravo na podnošenje tužbe.

 

Što se tiče rokova, rukovodite se čl. 133. Zakona o radu, jer istekom tih rokova gubite pravo na sudsku zaštitu.

 

Ažurirano

 

Molim za savjet naime u subotu sam dala otkaz sefu za kojeg radim 2 godine na pol radnog vremena i pod ugovorom na odredjeno zanima me u petak idem po papire pa me zanima dali po zakonu mora isplatit 13 dana radnih imam od zadnje place do otkaza i dali imam pravo trazit 2 dio g.o koji imam pravo odradit ali radi otkaza necu dali mi to mora isplatit ili ne...voljela bi cut razna misljenja prije petka kako me nebi doslovno zaj...vec sam imala situaciju takvu davno ali zakoni se mjenjaju...hvala unaprijedi

 

po mom mišljenju, imate pravo na naknadu za neiskorišteni godišnji odmor, ako ste stekli pravo na njega u ovoj kalendarskoj godini, odnosno prošloj kalendarskoj godini. ipak, kažete da ste sklopili ugovor na određeno vrijeme. takvi ugovori u pravilu prestaju istekom vremena na koje su sklopljeni, i ako nije posebno propisano, ne mogu prestati otkazom, pa ni vašim. pazite da vam poslodavac oko toga ne bi pravio probleme.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala vam Ruby na odgovoru. Dakle bitno mi je da pošaljem poslodavcu zahtjev za zaštitiu prava dok zahtjev za isplatu prekovremenih ne upadne u zastaru, a rok od 15 dana mi je isključivo potreban radi podnošenja tužbe nakon neudovoljenja zahtjeva za zaštitu ? Jesam li Vas dobro shvatio? Također piše, osim u slučaju zahtjeva radnika za naknadom štete ili drugog novčanog potraživanja iz radnog odnosa. Da li bi se prekovremeni sati smatrali drugo novčano potraživanje iz radnog odnosa pa u tom slučaju i ne treba slati Zahtjev za zaštitu?

 

Puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ovako moj ugovor na odredjeno istekao je u 3.mj 2014 sto znaci da sam vec godinu dana tocno sta bila glupa i naivna ili sam blago receno pop....hmmmm iz nekogf razloga sam bila uvjerena da je stalni jer u isto vrijeme smo ga kolegica i ja potpisivale ali nisam u trenu obratila paznju i spremila ugovor sad ga vadim i sta se dog....u j...pa ja nisam prijavljena jel...bojim se jako da mi u petak kad idem po papire nece dat lovu i za g.o neznam zasto strah valjda

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala vam Ruby na odgovoru. Dakle bitno mi je da pošaljem poslodavcu zahtjev za zaštitiu prava dok zahtjev za isplatu prekovremenih ne upadne u zastaru, a rok od 15 dana mi je isključivo potreban radi podnošenja tužbe nakon neudovoljenja zahtjeva za zaštitu ? Jesam li Vas dobro shvatio? Također piše, osim u slučaju zahtjeva radnika za naknadom štete ili drugog novčanog potraživanja iz radnog odnosa. Da li bi se prekovremeni sati smatrali drugo novčano potraživanje iz radnog odnosa pa u tom slučaju i ne treba slati Zahtjev za zaštitu?

 

Puno hvala

 

da, može se i tako tumačiti. ali pošto ćete ionako prvo mirnim putem pozvati poslodavca na ispunjenje obveze, da ne biste njemu i sebi stvarali dodatne troškove, možete to učiniti u rokovima predviđenima za zahtjev za zaštitu prava, pa se onda poslodavac u slučaju eventualnog spora ne može pozivati da nešto što ste trebali učiniti, niste učinili (osim ako ste taj rok, kako naslućujem iz vašeg pitanja, propustili - tada pošaljite poslodavcu zahtjev za isplatu prekovremenih sati i to je to).

 

Ažurirano

 

ovako moj ugovor na odredjeno istekao je u 3.mj 2014 sto znaci da sam vec godinu dana tocno sta bila glupa i naivna ili sam blago receno pop....hmmmm iz nekogf razloga sam bila uvjerena da je stalni jer u isto vrijeme smo ga kolegica i ja potpisivale ali nisam u trenu obratila paznju i spremila ugovor sad ga vadim i sta se dog....u j...pa ja nisam prijavljena jel...bojim se jako da mi u petak kad idem po papire nece dat lovu i za g.o neznam zasto strah valjda

 

ako ste nastavili raditi kod poslodavca i poslodavac vas nije odjavio nakon 3/2014, smatra se da je vaš ugovor "prešao" u ugovor na neodređeno vrijeme, tako da ste ga mogli otkazati.

 

koliko dugo radite kod tog poslodavca?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1.7 bi napunila 2 godine s tim da sam kako navodim prijavljena na pol radnog vremena poblize 4 sata dnevno cime vec u startu gubim zar ne......a radim puno radno vrijeme 4 dana u tijednu i subotu tocnije 5 radnih dana po 8 ponekad i 9 sati...

 

Andijeo,

 

Vidim da je kod vas prilično komplicirana situacija, a dali ste nam premalo konkretnih informacija.

 

Pokušavam složiti kompletnu sliku, al važni podaci jednostavno fale.

Prvo, da li ste vi uopće bili u radnom odnosu od 3 mj/2014, da li ste provjerili na mirovinskom da li vas je poslodavac odjavio i kada?

 

Drugo, kako ste i kakav otkaz dali - usmeno ili pismeno, sporazumni ili izvanredni? Što je sa otkaznim rokom?

 

Sve mi se čini da ste preburno i nepromišljeno na nešto reagirali i da postoji šansa da ste se sami doveli u nezavidnu situaciju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pronasli ugovor...na neodredjeno...dakle kako sam navela...moram pronac sve papire ja sam na neodredjeno cijelo vrijeme...otkaz je dan putem poruke brzinski a odg.mog sefa bio je haha preduhitrila si me ja sam ga tebi mislio deat...razlog jer se trgam kao pomocni konobar i jer sam trazila slobodan dan radi djeteta a njegov odg.tek drugi dan bio je na moje pitanje dali ste mogli odg.bar ha pa kaj ja imam sa tvojim djetetom dakle dali je potrebno govorit ista...bilo je planski i obostrano...ja vise nisam mogla trpit da se dere da mi na teret stavlja posao za koji nisam placena...JEDINO STP ME SAD MUCI JE JE DALI MI MORA ISPLATIT 13 RADNIH DANA PRIJE DATOG OTKAZA KOJE SAM KRVAVO I POSTENO ODRADILA I GODISNJI 2 DIO JER PRVI DIO OD 10 DANA MI JE ISPLATIO NISAM HTJELA G.O U 1 MJ A DRUGIH 10 DANA MI JE DAO 1.9 S OBZIROM DA IH NECU I NEMAM KAD KORISTIT DALI IMAM PRAVO DA MI I TO ISPLATI G.O JE STECEN POD UGOVOROM...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kao sto sam vec rekla, placu vam mora isplatiti bez obzira tko je kome dao otkaz. Da li cete imati problema zbog nacina na koji ste dali otkaz - ne znam, al vam od place ne smije skinuti bez vase suglasnosti. Naravno, placu za lipanj trebate dobiti u srpnju kada i ostali radnici tvrke, ne prije, i to onoliko koliko je naznaceno u ugovoru sukladno odradjenim danima, ako ste nesto dobivali na ruke, na taj dio vjerojatno mozete zaboraviti. Sto se go tice, morate mi reci da li je to za 2014u ili 2015u godinu. U 2015oj niste stekli pravo na puni go vec samo na razmjerni dio, 8-10 dana. Sve sto niste iskoristili treba vam platiti na placi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znaci u 1.mj mi je dao 10 dana koje nisam koristila nego je rekao isplatit i to sam cekala do prije neki dan a drugih 10 dana je rekao mozes koristi u 7 mj ili pocetak 9 jer su on i kolegica mi divna uzeli cijeli 8 mj.s obzirom na otkat necu ga kod njega koristit dakle dali bi mi zakonom i tih 10 dana g.o trebao isplatit

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija