Jump to content

Vraćanje prava braniteljima


connected

Preporučene objave

http://www.vecernji.hr/hrvatska/program-hdz-a-5-hrvatska-100000-novih-radnih-mjesta-1027731

 

...

5+ Hrvatska

HDZ će ustrajati na jačanju domoljublja, posebno kod mlađih naraštaja.

Vodit će politiku bez kompleksa prema hrvatskim braniteljima, iseljeništvu i Hrvatima u BiH. Štitit će tradiciju i vrijednosti stvorene u pobjedničkom Domovinskom ratu, navodi se u HDZ-ovu izbornom programu. Obećava trajno rješavanje statusa pripadnika Hrvatskog vijeća obrane.

Najavljuje vraćanje ukinutih mirovinskih prava braniteljima sukladno gospodarskom i financijskom oporavku RH. Zalagat će se za postizanje konsenzusa o donošenju Ustavnog zakona o zaštiti dostojanstva hrvatskih branitelja i Domovinskog rata. Aktivno će podupirati razvoj Bosne i Hercegovine kao države tri jednakopravna konstitutivna naroda.

 

 

Izvor:Večernji list

 

Ima li tko kakvih detalja,pojedinosti o ovome?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Lijepo piše "sukladno gospodarskom oporavku" a to znači bez novih kredita nikada.Al tko vjeruje u program sretno.

 

Pozdrav sivko, dalmatino-39, ecwashere,connected, a i ostali koji prate ovu temu.

 

Osobno sam OPTIMISTA sa vjerom da nismo uzalud branili i stvarali RH od nule. Nikog ne izostavljam koji je na bilo koji način dao doprinos stvaranju lijepe naše. Za naše buduće generacije kada nas više neće biti i u nadi da će biti i imati svi bolji standard, zaposlenost itd.

Sa druge strane sam PESIMISTA.... i razmišljam ponekad o najgorem scenariju.... da će otić sve u p.. ma.., a onda će da nah.. ja i vi i mi svi skupa.

Pozdrav i bez zamjerki. Moje mišljenje!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

to piše u programima svih stranaka pa tako i HDZa (predviđam 'ključ' na ovu temu u roku dva dana)

 

 

vjerovatno piše i u programima drugih stranaka,ali koliko je realno da će one imati većinu u saboru.mene konkretno interesira onaj tko bi mogao imati većinu.

danas je predstavljanje programa pa će valjda iznijeti detalje.

 

zanima me dio oko vraćanja mirovinskih prava braniteljima.znači li to prekid postupka razdvajanja mirovina?govore o povećanju mirovina za 5 posto i njihov rast sukladno rastu plaća.možda vraćanje oduzetih postotaka(10 i više) od mirovina branitelja i stradalničke popoulacije?

 

to me najviše zanimalo i zato sam pitao,ako je neko imao kakvih provjerenih informacija.

možda tema zaživi danas nakon predstavljanja programa i novih informacija.

ćisto sumnjam da nakon plana 21 i neodržavanja obećanja da će se neko opet pogravat na isti način.

 

Ažurirano

 

Lijepo piše "sukladno gospodarskom oporavku" a to znači bez novih kredita nikada.Al tko vjeruje u program sretno.

 

 

s vjerom u bolje sutra i brzi oporavak ne samo radi branitelja već radi cjelokupne hrvarske populacije

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav sivko, dalmatino-39, ecwashere,connected, a i ostali koji prate ovu temu.

 

Osobno sam OPTIMISTA sa vjerom da nismo uzalud branili i stvarali RH od nule. Nikog ne izostavljam koji je na bilo koji način dao doprinos stvaranju lijepe naše. Za naše buduće generacije kada nas više neće biti i u nadi da će biti i imati svi bolji standard, zaposlenost itd.

Sa druge strane sam PESIMISTA.... i razmišljam ponekad o najgorem scenariju.... da će otić sve u p.. ma.., a onda će da nah.. ja i vi i mi svi skupa.

Pozdrav i bez zamjerki. Moje mišljenje!

 

ja sam optimista sa obzirom što se sve događalo.mislim da bi branitelji mogli postati važan faktor nove vlade.mislim da se niko više neće igrati predizbornim obećanjima.

pozdrav i tebi draganec i ostale kolege.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija