Jump to content

Razvod, besplatni udžbenici


keep calm

Preporučene objave

Pokrenula sam tužbu za razvod, ali se na prvom ročištu suprug izjasnio da je i on za razvod i to se preinačilo u sporazumni. trenutno smo u obradi CZSS , mi i djeca. Živimo još uvijek u istom kućanstvu. Ne sudjeluje financijski u ničemu , osim u plaćanju računa za struju. Ima status HRVI i djeca ostvaruju pravo na besplatne udžbenike, koje sam kupla ja , sa posuđenim financijskim sredstvima( nezaposlena sam). Imam račune o kupnji. Predala bih zahtjev za povrat sredstava, ali s obzirom da još nije određen skrbik djeci , mogu li očekivati refundaciju novca? Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pokrenula sam tužbu za razvod, ali se na prvom ročištu suprug izjasnio da je i on za razvod i to se preinačilo u sporazumni. trenutno smo u obradi CZSS , mi i djeca. Živimo još uvijek u istom kućanstvu. Ne sudjeluje financijski u ničemu , osim u plaćanju računa za struju. Ima status HRVI i djeca ostvaruju pravo na besplatne udžbenike, koje sam kupla ja , sa posuđenim financijskim sredstvima( nezaposlena sam). Imam račune o kupnji. Predala bih zahtjev za povrat sredstava, ali s obzirom da još nije određen skrbik djeci , mogu li očekivati refundaciju novca? Hvala

 

Do pravomoćne, znači pravomoćne presude suda o vašem razvodu braka, što se tiče istih prava ostaje sve po starom kao i prošle godine.

 

O istom tijeku rastave braka ne morate ni spominjati prilikom predaje zahtjeva za povrat sredstava jer će oni i sve ostale institucije postupati isto kao da i dalje živite u braku.

 

Znači do pravomoćne presude suda o rastavi braka , vaš brak je gledajući pravno i dalje aktivan !

 

Prošao sam to sve isto i znam o čemu pišem. Kod mene je cijeli postupak razvoda ( bio je sporazumni ) , trajao sve skupa nekih 10 mjeseci. Isto su u igri bila mldb. djeca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija