Jump to content

Drzavni strucni ispit 10.10.2015.


NikolinaF

Preporučene objave

Pozdrav ljudi,eto da i ja iznesem svoje dojmove nakon danasnjeg ispita :) Prooosla sam i mogu reci da mi je pao ogroman kamen sa srca :) Bilo me jako strah,s obzirom da sam zapela za ucenje tek u ponedjeljak,znaci pet dana prije ispita i polozila sam sve.E sad mislim da sam imala srece jer su ispitivaci bili predobri,al stvarno svi do jednoga i pomagali stvarno maksimalno.Uz to,neki ispitivaci su pitali odakle smo ucili,pa trazili da im damo svoju skriptu i po tome su nas ispitivali tako da ako naucis osnove mislim da se niko ne mora bojati pada.Ispit je poceo u pola devet i ja sam zavrsila ravno u jedan sa svim.Tako da se pripremite na cekanje i strpljenje,jedino to :) Ja sam se najvise bojala EU,a na kraju zena bila jako dobra i pomagala maksimalno i cak je curama koje nisu znale rekla da ih nece rusiti nego im je dala drugu sansu,rekla nek nauce par pitanja i vrate se za par minuta.Tako da ljudi ne morate se bojati,skripte sa stranica Ministarstva uprave su vam cisto dovoljne za prolaz :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija