Jump to content
apache70

Odlazak policijskog službenika sa statusom HRVI u mirovinu

Preporučene objave

Petre, pošalji mirovinskom zahtjev da si zakinut prevođenjem policijskog zvanja, a oni ti moraju odgovoriti pozitivno prema Mupu ili negativno, a dalje na temelju odgovora od njih ti je mogućnost za daljnje mjere prema Sudu...

Nemoj stati!

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
, Skywalker007 je napisao:

Kompa-hvala puno. U dijagnozi piše F43.1 zbog trauma u obrani suvereniteta RH pošto sam bio maloljetan branitelj a sa 18.god došao u specijalnu. Znam da su komisije čudne i nagledao sam se brdo ne logičnih stvari na poslu ali eto ako ce se držati po pravilnicima trebali bi me proglasiti nesposobnim prema F43.1 zbog trauma u obrani suvereniteta RH. A pošto sam završio srednju policijsku školu ne znam zašto bi dobio profesionalnu kad sam proglašen nesposoban za policajca a to mi je i jedino zanimanje pa logika nalaže da bi trebalo biti opća e sad...

Gle, istu sam srednju školu završio kao i ti i samo tu srednju sam upisao nakon osnovne. Znači, drugo zanimanje osim policajca, nemam. 

Prvi put na komisiji hzmo-a, proglasili su me prof nesposobnim i poslali u mirovinu. 

Drugi pu, kada sam išao na obnovu postupka pred komisijom hzmo, , odbili su me kao nešto u stilu, pa šta onda ako si policajac sa f43. 1, možeš osim tog zanimanja s tom srednjom raditi neki manje zahtjevan posao kao npr biti ličilac. 

Tek na drugoj obnovi, gledajući od početka, a na trečoj komisiji hzmo, ostvario sam opću nesposobnost za rad i povećali su mi vojni dio sa 30 na 50 %. Sve to uz 30% hrvi. 

Sve je moguće, to ti želim napisati. Budi spreman na sve kombinacije od hzmo ali budi i uporan. 

Podijeli ovu objavu

Hvala Kompa ili Šimunac :-) da shvatio sam i vidio puno nelogičnosti dok sam obilazio mirovinsko i vidio da bi tu moglo biti problema ali eto zato se i naoružavam nekakvim znanjem da znam što me čeka. koliko sam shvatio, prvo bi trebao riješiti HRVI prije odlaska u mirovinsko na komisiju, a ove komisije za HRVI nemam pojma niti da li su počele raditi. Uglavnom još jednom hvala Kompa.

Podijeli ovu objavu

prije 2 sati , Skywalker007 je napisao:

Hvala Kompa ili Šimunac :-) da shvatio sam i vidio puno nelogičnosti dok sam obilazio mirovinsko i vidio da bi tu moglo biti problema ali eto zato se i naoružavam nekakvim znanjem da znam što me čeka. koliko sam shvatio, prvo bi trebao riješiti HRVI prije odlaska u mirovinsko na komisiju, a ove komisije za HRVI nemam pojma niti da li su počele raditi. Uglavnom još jednom hvala Kompa.

Da. Ajmo reći, riješiti određenu temeljnu papirologiju. 

Ta papirologija ti na komisiji hzmo, može biti samo plus. 

Jesam, da Šimunac. 

" Oj Šimunska ti preduga cesto u te sam se, kasno vraćo često...." 

Sretno Šimunac! 

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad