Jump to content

božićnica na zaštićenom računu


biliidol

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...

Gorane,

koja je to odluka i gdje se može naći?

Ja sam našla na stranicama vlade samo za umirovljenike.

Zvala savjetnike TEBa, RRIFa, poreznu upravu, sve kolege koje znam i svi kažu da ne može na zaštićeni. Nije predmet ovrhe ali ne može na zaštićeni. Ako poslodavac to isplati na zaštićeni, čini to na vlastitu odgovornost.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

koja je to odluka i gdje se može naći?

Ja sam našla na stranicama vlade samo za umirovljenike.

.

ja sam pogriješio...pošto je bilo aktuelno da će i umirovljenici dobiti božičnicu i da je vlada odlučila da to može na zaštićeni,automatizmom sam pretpostavio na te božičnice.....za zaposlene koji dobiju božićnicu neznam....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja jučer pola dana potrošila istražujući, žao mi ljudi a ne mogu im u gotovini isplaćivati, ali nema šanse da se legalno uplati na zaštićeni. Potvrđeno s deset strana.

Ostaje pitanje zašto je naša vlada tako privilegirala umirovljenike, i to maltene potajice, zar su npr. samohrane majke i ostali ljudi koji su tako očito u financijskoj gabuli manje vrijedni???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ostaje pitanje zašto je naša vlada tako privilegirala umirovljenike, i to maltene potajice, zar su npr. samohrane majke i ostali ljudi koji su tako očito u financijskoj gabuli manje vrijedni???

pa pošto je odluka o tome i o isplati božičnice sasvim slučajna bila pred izbore ,možda je i jasno zašto je tako........

 

evo ti jedan link pa prouči malo :)

http://www.obracun-placa.com/index.php/obracun-placa/moze-li-poslodavac-neoporezive-prigodne-nagrade-bozicnica-regres-isplatiti-radniku-u-gotovini/#

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija