Jump to content

Tražim odvjetnika za savjetovanje vezano uz dobivanje Američke Vize (Hitno)


Nino Nešto

Preporučene objave

Dobar dan.

 

Živim u Labinu, i namjeravam provesti neko vrijeme u Americi, gdje bi živio kod vlasnice firme(znači sve bi mi bilo plaćeno, stan, hrana, sve) za koju sam ovo ljeto radio (radim kao freelancer). Moja aplikacija za Vizu je gotovo završena, osim jednog detalja - detalji o zaposlenju. Treba mi savjet odvjetnika koji se razumije u Američko pravosuđe, kako da ispunim taj dio. Radim preko web stranice/organizacije za freelancere Upwork.com, ali ta web stranica/organizacija nije moj zaposlitelj, već radim za više firmi iz svijeta preko te web stranice/organizacije.

 

Moj cilj je ostati nešto duže, do 6 mjeseci, i ne tražim Vizu za zaposlenje, već neuseljeničku H1B1 vizu.

 

Molim Vas, odvjetnike ili slične stručnjake da mi se javljate preko PP - a ili na nino točka skopac at gmail točka com. Molim Vas da u svoju ponudu uključite i satnu tarifu, ili fiksnu cijenu, odakle ste, i Vaš savjet vezan uz plaćanje, jer pretpostavljam da se ne će javiti nitko iz Labina i okolice, pa ću plaćanje biti preko bankovnih računa).

 

Hvala na čitanju,

Nino

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija