Jump to content

Preporuka za UPRAVNO PRAVO i ŠTETE


Posjetioc823

Preporučene objave

Poštovani, u situaciji sam da tražim odvjetnika već dulje vremena. Imam specifčnu situaciju koja ulazi u domene upravnog i građanskog prava. Riječ je o studentskom sporu protiv jednog fakulteta. Imam svu dokumentaciju, obavljene konzultacije sa pravnicima i profesorima prava, studentskim pravobraniteljom itd... Situacija u potencijalnom predmetu na mojoj je strani. Međutim, naišla sam na jako malo odvjetnika koji se bave upravnim pravom. Riječ je o žalbi na prvostupanjsku odluku Uprave fakulteta i paralelno podizanje tužbe za naknadu prouzročene štete. Relevantni propisi obuhvaćaju i sveučilišno pravo, no međutim - uz pomoć ljudi koji se time bave, imam izvučene relevantne odredbe za pisenje žalbe. Slučaj sam po sebi na mojoj je strani, ali nisam naišla na osobu koja se bavi ovim područjem da je spremna na sudski postupak protiv fakulteta sa kojim se želim sporiti - Katoličko bogoslovnim fakultetom. Ako postoji netko tko je zainteresiran, bila bih jako zahvalna i spremna na sve pravne postupke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija