Jump to content

Izvanredni lječnički pregled nakon 4 godine


neuroza

Preporučene objave

Dobar dan.

Molio bi nekog tko zna da mi da savjet.

Naime 2009. godine zaustavljen sam i traženo je od mene da "pušem balon", ja sam to odbio (imao sam neke svoje razloge). Došla je kazna, ja sam se žalio i sve to se tako vuklo na sudu do prve polovice 2012. kada sam dobio presudu u kojoj sam kriv, te sam ostao bez vozačke na 6mj. i platio masnu kaznu. Ok, pomirio sam se sa time, odpješačio svoje i platio kaznu.

Mislio sam da je sve to gotovo i eto prije par dana dobio sam poziv na izvanredni liječnički pregled zbog tog djela... nakon više od 4 godine što je taj predmet zaključen na sudu?!?!

Meni sada nije jasno dali policija ima pravo nakon toliko dugo godina odjednom se sjetit i poslat takav poziv???

Dali postoji nekakvo vremensko ograničenje u kojem policija to može zatražit nakon presude???

Te dali postoji bilo kakav oblik žalbe ili nešto drugo što mogu poduzet, pošto u pozivu piše da se protiv toga nema pravo žalbe, već da se mora izvršit pregled u suprotnom se gubi vozačka dok se ne obavi pregled.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija