Jump to content
  1. llll

llll

• Similar Content

• objavio Michi88
      Molim da mi NETKO kaže, kaj se mora raditi ako dođe rješenje u nasljedstvu u kojem nije sve uvedeno bilježnik neje sve pronašle, jel mogu prigovoriti tome dok još rješenje nije pravomoćno ... ??? 
      Molim za pomoć ? 

• objavio Lokvica
      Postovani forumasi..neki su procitali moje objave neki ne pa da pojasnim ,,,Dobio sam rjesenje iz Tvrtkove u kojoj mi daju manje od 20% invalidnost,imam pravo zalbe e sad je tu problem kome se obratit da napise zalbu jer ja je sam neznam napisat,mozda mi neko od vas moze pomoci kako da napisem...unaprijed se zahvaljujem..
    • objavio Gulash
      Poštovani,
      Danas sam pod brisačem zamjetio kaznu od 500 kuna jer sam parkirao na mjestu označenom samo za radnike fakulteta, a nisam imao oznake pošto sam student. Ostavio sam ceduljicu ispod vjetrobranskog stakla sa porukom "Vraćam se za 30min. Nazovite ako smetam" te sam ostavio broj mobitela. Zanima me mogu li se žaliti na osnovu toga ili nije dovoljno dobar argument.
      Hvala.
    • objavio bela-12
      dobio sam presudu sa ovrhom sa općinskog suda 
      sa pravom žalbe u roku 8 dana
      piše ovako
      POUKA O PRAVNOM LIJEKU:
      Protiv ove presude nezadovoljna stranka ima pravo žalbe županijskom sudu, koja se podnosi putem ovoga suda. Žalba se podnosi pisanim putem u 4 primjerka, u roku od 8 dana od dana dostave ove presude.
       sad ja neznam dal se žalba nosi na općinski sud ili na županijski?od kad do kad se zaprimaju žalbe?
      hvala!

• objavio Robert1201
      Pozdrav svima,
      imao sam prometnu nezgodu i procijenjena je totalna šteta na autu. Dobio sam od osiguranja obavijest i procjeni štete i odštetu. Nisam zadovoljan njihovom ponudom i kako je navedeno u obavijesti, pisani prigovor moram poslati u roku od 8 dana.
      Može li mi netko dati primjer kako bi trebao izgledati izgled samog dokumenta za prigovor osiguranju za odštetu?

Unaprijed hvala

LP, Robert
  • Online korisnici