Jump to content

Posjedovanje i nošenje hladnog oruzja,problemi sa SAD vizom?


curios

Preporučene objave

Naime interventna policija me zatekla sa bokserom,obavili pretres,pronasli bokser,odvedi u PP,oduzeli ga,na prekrsajnom opcinskom sudu priznao krivnju,sve je to ok,samo me zanima dali bi to moglo izazivati probleme kod dobivanja americke vize?Dali nakon procesa rehabilitacije(3 god kako sam cuo) mogu nijekati ikakvo privodenje i ikakav prekrsaj,makar neznam jeli se ono uopce moze nazvat privodenje,jer su me odveli u postaju,kako kazu,jer nemaju uz sebe nikakav papir da mi daju obavjest?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako te traže izvod iz prekršajne evidencija a prošlo je 3 godine od pravomoćnosti presude bit će čisto a oni ne mogu saznat da li si bio ili nisi bio prekršajno kažnjavan.

 

mogu saznati jer te izricito traze da doneses sve dokumene o prekrsaju makar je nastupila rehabilitacija,mislim da mi to ipak ne daje odgovor na temu,zna li itko??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Točno a ti određuješ hoćeš li napisat djekta za koja si rehabilitiran.

Pošto su to ameri ne bi me čudilo da traže prijepis ocjena iz vladanja iz osnovne i iz domaćinstva.

 

jos uvjek nisam rehabilitiran,dogodilo se nedavno tako da bi pravo pitanje bilo,dali oni smatraju to vecim prekrsajem?Po nekoj logici znam da to nemoze u isti rang ko sa dilanjem droga i slicnim prekrsajima...?

uređeno: od G-man
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koliko je meni poznato, SAD je dosta restriktivan glede odobravanja viza, ali ako ne probate, nećete ni saznati.

 

oni jedini i jesu dosta restriktivni,vidim da odbijaju nekih 6% ljudi,nije to neka velika brojka,s obzirom da su to drzavljani HR sa prebivalistem u BiH i Srbiji,pa je vjerojatno razlog dvojno prebivaliste(medu ostalim) ili se samo tjesim hahah a sto se tice ovo bokser i ISIL,di mene poveze s njima,i nije bilo nikakvih nereda,samo nosenje,rutinska provjera ;)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija