Jump to content

tjerali su me da pušem,a auto je bio parkiran


davidvid

Preporučene objave

Molim za savjet

Dakle ovog vikenda u neko večernje doba sjedio sam u autu na autobusnoj stanici stala je policija ispred mene tražili su me vozačku, prometnu i ključeve od auta nekako su vikali na mene na što sam im ja to sve dao i tražili su da pušem na što sam ja rekao "zašto bi" posto nisam vozio a niti su me oni zaustavili jer znam da bi nešto napuhao .

Znači po njihovim ja sam odbio alkotest oni su mi uredno vratili ključ od auta i zadržali vozačku.

Što mi je činiti sada vjerojatno će mi doći kazna kao da sam ja bio u prometu i odbio test.

Po struci sam profesionalni vozač i ovo nije prvi puta da mi se desila identična stvar,pred nekoliko godina za istu stvar sam dobio 5tk nekoliko mjeseci bez vozačke.

Puno hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Oni si meni napisali da sam ja odbio alkotest ja to nisam htio potpisati i nisu mi dali nikakve papire niti za vozačku ni ništa drugo

 

Kao što rekoh, vidjet ćeš sve kad ti dođe prekršajni nalog na adresu.

 

Možda su te vidjeli kad si došao, pa su čekali da ponovno kreneš, ali im je dosadilo. Uglavnom, ako su vidjeli da voziš, nije bitno što si bio parkiran kad je vršena kontrola.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I što bi snimio?kako ga pitaju da li će puhat i kaže da neće?

 

 

Je li kažnjivo ako osoba koja sjedi u autu odbije puhati?

Testira se alkoholiziranost vozača. Definicija vozača je - osoba koja upravlja vozilom.

 

Policajci ga nisu vidjeli da vozi.

Tu se vraćamo na ono što sam pisao u postu #4 - je li davidvid mogao biti na tom mjestu u autu i jesti burek a da nije on vozio?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Je li kažnjivo ako osoba koja sjedi u autu odbije puhati?

Testira se alkoholiziranost vozača. Definicija vozača je - osoba koja upravlja vozilom.

 

Policajci ga nisu vidjeli da vozi.

Tu se vraćamo na ono što sam pisao u postu #4 - je li davidvid mogao biti na tom mjestu u autu i jesti burek a da nije on vozio?

Ako je vozač onda da.

Točno.

Ja ga nisam vidio sigurno a ni kad je jeo burek.

Mogao je.Dovezao ga prijatelj i ostavio ga da jede burek.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija