Jump to content

41 gram


anonimno

Preporučene objave

dok smo 2 prijatelja i ja isli na more, na autoputu su nas zaustavili radi malo prevelike brzine, a onda je dosao policajac na motoru i pretrazio auto bez ikakvog dopustenja i nasao nam zajednicki 41g marihuane!

dvojica imamo 21 godinu, a jedan 20 i nitko nikad nije kaznjavan!

da li mi netko moze pomoci kakvim savijetom, sto se moze desit?

svi smo dobili kaznene i prekrsajne prijave, a to se desilo sredinom 7.mj!

jos jedna stvar- studiram pravo i kakve mogu biti posljedice i da li postoji mogucnost da mi progledaju kroz prste radi toga? :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

- kako su vam "podijelili" tih 41 gram?

- čiji je bio auto?

- gdje je točno pronađena marihuana i kako je pronađena?

- od koga je oduzeta i tko je potpisao/ili odbio potpisati/ potvrdu o privremenom oduzimanju predmeta?

- kako znate da protiv svih ide kaznena prijava?

- ako ide, za koje kazneno djelo ste prijavljeni? (ako znate)

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Xsara je napisao:

- kako su vam "podijelili" tih 41 gram?

- čiji je bio auto?

- gdje je točno pronađena marihuana i kako je pronađena?

- od koga je oduzeta i tko je potpisao/ili odbio potpisati/ potvrdu o privremenom oduzimanju predmeta?

- kako znate da protiv svih ide kaznena prijava?

- ako ide, za koje kazneno djelo ste prijavljeni? (ako znate)

 

-na 3 dijela

-od najmlađeg (20 god)

-u skrivenom pretincu u gepeku

-svi trojica smo potpisali samo uhitbeni nalog i da se odricemo odvijetnika; nisu od nikog konkretno oduzeli-naso je u gepeku i uzeo...

-inspektor mi je reko da nam ide kaznena i prekrsajna prijava, ali nisam dobio apsolutno nikakav papir, jedino je najmladđi morao na razgovor nekakav nedavno di su ga ispitivali o stanju u obitelji i sl.

-ne znam za koje kazneno djelo smo prijavljeni!

 

kako se cini sve to?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

freestyle je napisao:

Pri pretrazi za pronalaženje i osiguranje dokaza moraju uvijek biti prisutna dva svjedoka pretraga bez naloga i bez svjedoka poduzima se u skladu zakona o policiji kada se radi o sigurnosnoj pretrazi radi pronalaženja i oduzimanje predmeta pogodnih za napad.

 

dvojica prometnih policajaca koji su nas zaustavili su bili udaljeni vise od 20m od nas i pisali kaznu vozacu, dok smo nas dvojica bili u autu i kod auta dok je 3. policajac poceo pretrazivat nas, kofere i auto!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Policija će na sudu reći da si dragovoljno predao drogu na njihov upit dali kod sebe imaš kakvih opojnih sredstava, a ako su ti proćitali zapisnik o ispitivanju osumljičenika koji su obavili sa tobom u postaji i koji si potpisao na svakoj stranici onda si mogao več u njemu pročitati da vjerovatno tako piše, to njihova konstantna praksa jer je malo nezgodno ići tražit nalog od istražnog suca svaki put kad nekog pretražuju. Uglavnom pretraga je nezakonita dokazi pribavljeni na temelju nje također, kad budeš bio ispitivan na sudu reći češ da nisi dragovoljno predao drogu nego da su sami otvorili zatvoreni prostor i u njemu je pronašli, a osobe koje su bile sa tobom u vozilu neka tvoju izjavu i potvrde. Suci znaju da policija ima takvu praksu pa postoji vjerojatnost da odbace kaznenu prijavu, plus to imaš prednost što nisi bio sam u vozilu pa imaš i svjedoke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija