Jump to content

Obiteljsko psihicko nasilje


ClaraClara

Preporučene objave

..u vrlo kratkom vremenu sam otkrila da imam non hodking b-imunofenotita(cd+20) 4.stupanj...( udana sam ..nemamo djece).krenula sam na kemiterapije...hrabro sam odlucila to pobjediti.Za vrijeme mig boravka u bolnici...za vrijeme kemoterapija ..suprug me vrijedao najpogrdnijim imenima....da dabogda ja nedocekala jutro...dabogda umrla u bolovima..da ce me kad izadjem spremiti u kolica i ponovo u bolnicu...da ce mi razbiti vilicu...!( a vec sam ga 2. Puta prijavljivala policiji zbog istoga..dobio bi novcanu kaznu..dan pritvora i obecanje da nece vise to pociniti.) Medjutim...nakon ovoga vrijedjanja i prijetji ja sam ga po treci puta prijavila jer me strah jer je sklon alkoholu i opijatima i u stanju uciniti ko zna sta.

Jos smo u braku ali ne zivimo zajedno.niti u istom gradu! Nakon moje prijave ..policiji sam dala izjavu..uzeli su poruke gdje mi je prijetio...i poslali u policijsku postaju u grad gdje je on.

Njega su tamo obisli..ispitali ga ..napravili zapisnik....i sada cekam ?? Sto on moze dobiti ako je treci puta prijavljivan zbog psihickog i verbalnog zlostavljanja .a u roku pocinjenog u 1.8 mjeseci?i u oba puta proglasen kriv za pocinjeno kazneno djelo nasilja u obitelji???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A da ne govorim o tome kako je pred drugima "glumio"savrsenog muza..a kad smo bili sami...on bi vodio monolog i vrijedao..a ja sam morala sjediti sutiti i slusati.Pa kad sam se razbolila...govorio bi da mi nije nista...da samo privlacim paznju na sebe.Kad sam morala kod doktora stalno bi mrgudo da idem ko zna gdje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zanima me koje su njemu kazne nakon treceg prijavljivanja zbog istog tog vrijedjanja....Editirao moderator...( a zivi su)... Omalovazavanja....da sam niko i nista...i vjecito sam morala slusati dok me on vrijedao. ...??znaci ..nakon druge prijave..smatraju da bi mogao naoravuti opet isto ali ga samo opominju s tim da ukoliko se ponovi isto slijede rigiroznije kazne zbog vec poceinjenog istog .clanak 4.kaznjiv po clanku 20?? Sad je u tijeku obrada 3. Prijave??? Sto ocekivati?? Opet samo opomenu na koju ce on reci da nece visse??????? Ili moguca neka kazna u nekom drugom obliku???

Ne osjecam se sigurno mad nismo u istom gradu. Jer me znao docekivati poslije posla ..putem gdje prolazim do posla????

 

 

Shvaćam što ste htjeli, no ipak je neprimjereno po pravilima portala pa editirano. Stoga vas molim za malo pažnje ubuduće.

uređeno: od Spitfire
neprimjereno izražavanje
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

..u vrlo kratkom vremenu sam otkrila da imam non hodking b-imunofenotita(cd+20) 4.stupanj...( udana sam ..nemamo djece).krenula sam na kemiterapije...hrabro sam odlucila to pobjediti.Za vrijeme mig boravka u bolnici...za vrijeme kemoterapija ..suprug me vrijedao najpogrdnijim imenima....

...

Jos smo u braku ali ne zivimo zajedno.niti u istom gradu! Nakon moje prijave ..policiji sam dala izjavu..uzeli su poruke gdje mi je prijetio...i poslali u policijsku postaju u grad gdje je on.

Gospođo, pa zadnje što vam sad treba sa potpuno uništenim imunim sistemom od tog zla koje vas je spopalo - je da vas još taj vaš propalitet od muža zlostavlja.

Zašto ga uopće poštate blizu?

Mislim, ako nema za vas lijepu riječ dok ste u takvom stanju...

 

Tražite zabranu pristupa, zabranu kontakta... Ionako ne živite više zajedno...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Felixx...vjerujte da su mi iste tezine i kemiterapije i ova xxxxxxxxxx.ne pustam ga blizu.on mi jednostavno ne da mira i dan danas ..blokirala sam ga gdje god sam mogla ali on se uvijek javi sa nekog drugog broja. Otisla sam iz grada gdje smo zivjeli da u miru ozdravim...jer mi je u ovom stanju potreban samo miiiir.i podrska najblizih???? Ja to nednostavno nemam.cak mi je to njegovo uznemiravanje i vrijedjanje. Pocelo smeta dodatno na kemoterapije...po lose naravno!!!

Po 3.puta nam je predmet na sudu...nadam se skorom rjesenju ali puno strozem nego zadnja 2. Puta!

Zabranu pristupa i zabranu komuniciranja cu traziti kada budem kod suca za obiteljsko nasilje.

uređeno: od G-man
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 1 godina kasnije...

..nema dugo da sam pod stresom i nemoci opeeet prijavila supruga policiji za psihicko zlostavljanje.Svako dnevno omalovazavanje..vrijedjane.gadljive uvrede..(((

Prije 4.mj.je dobio sudsku zabranu priblizavanja na 50m i zabranu uznemiravanja i komuniciranja.)))

Zavrsili smo po zurnom postupku odmah na prekrsajnom sudu jer on tu zabranu ne shvaca ozbiljno.Opet mi pise...uznemirava me zvanjem

Dok radim..vrijeda u porukama...zove u koje doba noci....i pise da se dobro okrenem kad idem s posla da je on tu negdje.

Sudkinja ga je opomenila i naravno kaznila novcano uz opomenu da ukoliko ponovi ovo da ce mu odrediti vecu novcanu kaznu ili 30 dana zatvora.!!?Iskreno..znam da je revoltiran zbog prijava i zabrane pa zato i pise da me zastrasi..ali mi nije svejedno.!!!

Buduci da je dobio zabranu koje se ne pridrzava i sudkinja ha je samo opalila po djepu...i dala OPOMENU ima li smisla prijavljivati opet!!!!!

Lp:/

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

....zanima me sto je potrebno od papira za razvod braka...bez djece smo.Ali ne mogu se dog.sa suprugom za sporszumni.On je tri puta kaznjavan zbog nasilja u obitelji.

Dali mi je potreban odvjetnik?

I u slucaju da on preda tuzbu za razvod

...(sto cisto ne vjerujem)!dali placa on ili ja kao tuzena??

Kako tece to na rocistu?sudkinja..zapisnicarka...on..ja....jel to to ili bude jos tko?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija