Jump to content

Bianco zadužnica


Potek

Preporučene objave

Pozdrav,možda već ima tema ali ju nisam našla.Imam problem,imam j.d.O.o s partnerom 50:50,ja sam vlasnik firme a partner je direktor.Odlučila sam prekinuti svaku suradnju s njim,jer me je pokradao.Međutim s vlasnikom poslovnog prostora koji smo uzeli u najam smo potpisali bianco zadužnicu na 100.000kn.Na zadužnici je od nas obadvoje potpis.Mi smo isplatili mu najam,tome je bila namijenjena bianco,ali ju nismo uzeli.Jer sam se oslonila na svog partnera 100% imao iskustva i cijelo vrijeme mi je govorio da ne brinem o tome.. to je ukratko...Mene sada zanima,dali je moguće da vlasnik prostora pusti svoju zadužnicu i da pri tome stavi ostale vjerovnike kojima smo dužni??Što napraviti s partnerom koji me je pokradao i ostavio samu u dugovima??LP

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

poštovana,

nitko se nemože,ugurati na bjanko zadužnicu,,osim donosioca,to jest osobe od koje ste unajmili prostor.

drugo,nije točno daste vi vlasnik firme,,jer ste u omjeru 1/2 !

tvrednja,,daste zadužnicu potpisali obadvoje ??

to nije točno,,ako nije pogriješio bilježnik,,u šta sumnjam,,

prije če biti daste pogriješili vi,jer niste pazili ,da ste u riješenju kao odgovorne osobe,upisani obadvije,,ZASTUPAJU DRUŠTVO POJEDINAČNO NI SAMOSTALNO !

PROČITAJTE RIJEŠENJE DRUŠTVA !

Zadužnicu kod bilježnika potpisuje samo odgovorna ili odgovorne osobe,zajedno,!

 

poz, frenki

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija