Jump to content

Odjava i ovrha


Mellany

Preporučene objave

Molim pomoc !!

Prije 3 godine sam zivjela kao podstanar i pustila inkasatore u stan , te postala pretplatnik RTV pristojbe. Iz pocetka sam placala pristojbu , a kasnije ne. Zatim sam se preselila u drugi stan , ali nisam napravila odjavu televizije . Nakon nekog vremena mi je stigao prijedlog za ovrhu na koji ja nisam reagirala , i jucer mi ponovo stize drugi prijedlog za ovrhu ( koliko sam uspjela shvatiti za drugih 6 mjeseci ) . Navedeno je da imam pravo na zalbu. Kucanstvo u kojem zivim i koja mi je adresa na osobnoj , placa RTV pristojbu. Znam da moram napraviti odjavu RTV prijamnika ( i hocu odmah u ponedjeljak , ja kokos..trebala sam to davno ali eto , nisam ) . Zanima me sta da napisem u zalbi i ako uz zalbu prilozim kopiju osobne iskaznice na kojoj se vidi moje prebivaliste ( koje je sada na drugom kraju drzave ) da li mogu izbjeci placanje duga koje tece iz vremena kad sam se vec preselila ili sta vec..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

. Kucanstvo u kojem zivim i koja mi je adresa na osobnoj , placa RTV pristojbu. .

 

ako si podstanar i plaćaš najam nisi član tog kućanstva. članovi kućanstva zarađuju i troše zajednički stečen novac.

da živiš kod roditelja mogla bi biti član kućanstva.

 

ako si potpisala prijavu za tv pristojbu obvezna si i plaćati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija