Jump to content

Maki5

Preporučene objave

Treba mi savjet vezano za rad Upravnog suda. Naime, predmet legalizacije mog objekta stoji na tom sudu već 3 godine. Zar nisu dužni riješiti predmet u nekom roku? Zbog ovakve situacije trpim štetu jer je u kući i prostor za iznajmljivanje koji stoji već 3 godine. Da pojasnim, nadležno tijelo lokalne samouprave izdalo je 26.06.2013. Rješenje o izvedenom stanju, a potom je 2.09.2013. Rješenje o izvedenom stanju donijelo i Ministarstvo graditeljstva. Na to Rješenje se žalio susjed a ja sam se očitovao, prvi put samoinicijativno, a potom i na poziv Upravnog suda od 16.12.2014. (dostavljen oko 20.04.2015.) kojim mi je priznat status zainteresirane strane. U međuvremenu, u veljači 2015. susjed je preminuo, a ja još čekam da se predmet riješi. Svake godine sam slao požurnicu, uzalud. Što da radim, tko kontrolira rad Upravnog suda u Splitu, kome da se žalim, mogu li ih tužit za naknadu štete?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija