Jump to content

Odbijanje alkotesta


danchy81

Preporučene objave

Pozz,

 

iz naslova se vidi što sam napravio....

 

E sad, imam pitanje o ponašanju policajca kod takve situacije, tipa, da li me trebao uputit sto se nakon odbijanja alkotesta događa, visini kazne, hoće me vodit na vađenje krvi... i sličnim posljedicama?

Uustvari da li je to određeno nekim člankom u Zakonu o sigurnosti na cestama ili nekom drugom?

 

Inače dobio sam poziv za glavnu raspravu, a mislio sam prvo pisati žalbu na prekršajni nalog, međutim, nisam ga dobio već odmah na glavnu... šta sada da ponesem žalbu na raspravu ili..? također imam i dva svejedoka o događaju sta s njim da ih povedem na raspravu ?

 

Članak 282 sam proučio ali čujem razne priče ...

da li je točno da ako policajac smatra da sam vidno alkoholiziran nije obavezan me vodit na vađenje krvi? U mom slučaju je mi je govorio da mu neizgledam pijano i da mi je bolje da pušem..

 

Help

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na koji način ćeš se braniti?

 

Mislio sam na neznanje o posljedicama i ali to očito nije opravdanje ... ili da me policajac nije na te posljedice upozorio... a malo mi je bezveze da bez dokaza o alkoholu u organizmu dobijam max kaznu, a molit ću i kunit, zbog posla da mi treba vozačka, zbog nepostojanja veze javnim prijevozom, napunit ću proračun kolko god treba, a imam do ponedjeljka da smislim kako ću se opravdavati ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija