Jump to content

prava na mirovinu


jo1957

Preporučene objave

Postovani, korisnik sam mirovine na osnovu opce nesposobnosti za rad ( 20% invalidnosti), mirovina mi je nesto manja od 2500kn, zanima me dali imam prava na uvecanje mirovine obzirom da imam 57godina i oko 34 god staza (s benificijom) i to na osnovu uplata koje je uplacivala tvrtka u kojoj sam radio? Tj.dali imam kakva prava na civilnu miroviu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovani, korisnik sam mirovine na osnovu opce nesposobnosti za rad ( 20% invalidnosti), mirovina mi je nesto manja od 2500kn, zanima me dali imam prava na uvecanje mirovine obzirom da imam 57godina i oko 34 god staza (s benificijom) i to na osnovu uplata koje je uplacivala tvrtka u kojoj sam radio? Tj.dali imam kakva prava na civilnu miroviu?

Pošto si u općoj mislim da ti je to maksimum,jedino da opet ideš na vještačenje za HRV-i pa da ti se eventualno podigne postotak za HRV-i i da ti ga podignu opet ti ovi na mirovinskom na vještačenju ne moraju podignuti postotak invalidnosti a neznam možda možeš ići na vještačenje na mirovinskom i bez promjene invalidnosti za HRV-i al se bojim da ćeš ostati na istom

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija