Jump to content

HRVI stambeni krediti


SERPAJ

Preporučene objave

Postovanje

Ovako imam nekoliko pitanja pa ako mi netko strucan moze pomoci sa odgovorima

predao zahtjev da dodjelu kredita za poboljsanje uvjeta stanovanja 1998 god hrvi 50 % , prosle godine trazili me nove papire predao iste u roku 2 dana ( sjetili se nakon 18 god ) , prosli mjesec izasla komisija (1 gospodin za kog mogu reci da nema pojma o gradjevini ,uredjenju ili izgradnji ) na teren poslikali i izmjerili kucicu di zivim napravili zapisnik itd.

pod 1 ) sad me interesira ako bih dobio taj neki kredit po kojem izracunu se odredjuje koliko novaca bi to oni meni odobrili

pod 2 ) zivim u izvanbracnoj vezi sa partnericom cca 4 god dali bih mogao i nju ukljuciti u te izracune kao clana kucanstva mada nismo u braku i ako nije prijavljena na mojoj adresi .

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima i pozdrav svim braniteljima ma gdje bili.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovanje

Ovako imam nekoliko pitanja pa ako mi netko strucan moze pomoci sa odgovorima

predao zahtjev da dodjelu kredita za poboljsanje uvjeta stanovanja 1998 god hrvi 50 % , prosle godine trazili me nove papire predao iste u roku 2 dana ( sjetili se nakon 18 god ) , prosli mjesec izasla komisija (1 gospodin za kog mogu reci da nema pojma o gradjevini ,uredjenju ili izgradnji ) na teren poslikali i izmjerili kucicu di zivim napravili zapisnik itd.

pod 1 ) sad me interesira ako bih dobio taj neki kredit po kojem izracunu se odredjuje koliko novaca bi to oni meni odobrili

pod 2 ) zivim u izvanbracnoj vezi sa partnericom cca 4 god dali bih mogao i nju ukljuciti u te izracune kao clana kucanstva mada nismo u braku i ako nije prijavljena na mojoj adresi .

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima i pozdrav svim braniteljima ma gdje bili.

 

Ne razumijem kako vam nisu obrazložili koji su uvjeti za poboljšanje stanovanja,kao i prava po članu u izvanbračnoj zajednici.Obzirom da se kod nas vrlo često mjenjaju zakoni najbolje je otići do njih i pitati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovanje davor1973 evo nakon vaseg odgovora ( pitanja ) imam nekoliko korisnih informacija za branitelje HRVI koji traze dodjelu kredita za poboljsanje uvjete stanovanja danas me nazvala gospodicna iz ministarstva i objasnila mi da mi je kuca stavljena u drugu kategoriju po procjeni gradjevinskog inzinjera neznam kaj to znaci ali novci koje bih ja mogao dobiti po kvadratu je 170 eur to znaci da kao samac mogu dobiti 5950 eura kredita da si uredim svoju nekretninu e sad nisam zadovoljan sa procjenom gospodina koji je bio na terenu jer koliko se ja kuzim u gradjevinu a vjerujte za znam dosta s tim novcima se nemoze napravit ono sto je potrebno da se pravilno adaptira moja nekretnina npr. ( krov prokisnjava salonit ploce gore stare 30 god. , prozori i vrata drveni stari 40 god., podovi nije betonska deka + stiropor izolacija i glazura nego samo tanka glazura direkt na zemlji preuredjivao kupaonu prije 2 god pa znam ,nema stiropor fasade tj izolacije na pol objekta itd. itd. tako da takav kredit tj ti novci su nista to je samo da te se rijesi s liste a problem je i dalje tu. sto se tice izvanbracne zajednice to se da rjesit jednostavnje znaci izjava kod javnog biljeznika sa 2 svjedoka da zivite skupa 3 i vise god. gdje bi se povecala razlika kvadrata sa dosadasnjih 35 za samca na 45 u izvanbacnoj zajednici,,,,,, rjesenje na preporuku doticne gospodicne zamolba za ponovni izlazak gradjevinskog inzinjera da temeljito pregleda nekretninu a ne povrsno ko zadnji put .

eto jos jedan primjer koliko se oni zele pobrinut o nama da nam bude bolje u zivotu

Pozdrav svim braniteljima puno zdravlja i srece u daljnjoj borbi za nasa prava

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
zozef postovanje dali bi mogao reci posto ja potrazujem kredit takodjer o kojem postotku invalidnosti se radi kod tvog prijatelja , koja namjena je kredita i o kojem se iznosu radi informativno me interesira unaprijed ti zahvaljujem na odgovoru

 

Prijatelj ima 40 posto,dobio je 10000 eura 4 člana obitelji,kredit za poboljšanje uvjeta,obiteljska kuća.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija