Jump to content

Cekanje odgovora sa suda


saky1994

Preporučene objave

Poštovani,imam pitanje vezano za trajanje sudskog spora. Tužba je pokrenuta13.04.2015. Naime radi se o naknadi odštete zbog teških fizičkih i psihičkih povreda u prometnoj nesreći. U 12*mj.prošle godine poslan je dopis na sud o očitovanju na zadnje vještačenje i traženje novog po oftamologu. Odgovor još nije stigao. Inače slučaj se vodi na Općinskom građanskom sudu u zagrebu. Zanima me ,da li je predugo to što još ništa nije riješeno i da li čekamo predugo odgovor sa suda? I postoji li mogućnost prebacivanja slučaja iz Zagreba u Split? Nadam se skorom odgovoru. Hvala.*

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na sudovima u PGŽ parnice o vlasništvu rješavaju se 10 i više godina ,ovrhe ako vam otmu novac sa računa falsificiranim dokumentima također možete samo sanjati da će DORH i sudovi nešto riješiti ,a tu mislim čak i na Vrhovni sud . Priča se o reformama u pravosuđu ,to su do sada bile samo bajke za naivne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vještačenje je bitno radi utvrđivanja visine naknade štete, i tu nema drugog izbora doli vještačenja.

 

Bila sam vec na dva vjestacenja....normalno da se stanje poboljsava...uredno obavljam sve sto oni traze.. 3 godine su prosle od prometne.... zasto tako dugo cekanje na odgovor o ocitovanju na zadnje vjestacenje... bojim se da bi mi mogli na racun tih vjestacenja umanjiti odstetu ili nesto dodatno zakomplicirati..... istim se bojim kreniti raditi negdje da oni to mozda nebi upotrijebili kao razlog za umanjenje odstete

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bila sam vec na dva vjestacenja....normalno da se stanje poboljsava...uredno obavljam sve sto oni traze.. 3 godine su prosle od prometne.... zasto tako dugo cekanje na odgovor o ocitovanju na zadnje vjestacenje... bojim se da bi mi mogli na racun tih vjestacenja umanjiti odstetu ili nesto dodatno zakomplicirati..... istim se bojim kreniti raditi negdje da oni to mozda nebi upotrijebili kao razlog za umanjenje odstete

 

I da li je moguce prebaciti slucaj iz zagreba u split....? kako sam navela,skoro godina dana od pokretanja tuzbe ce biti. Pa me zanima da li ima neki odredjeni rok ili nesto. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija