Jump to content

Polaganje D.s. ispita nakon strucnog osposobljavanja


andream77

Preporučene objave

Lijep pozdrav drustvo :)

Potrebna mi je mala pomoc. Radim strucno osposobljavanje u Opcini koje mi istjece u 7 mj. Radi se o tome da se u ugovoru izmedu mene i poslodavca ne spominje obveza polaganja drzavnog strucnog ispita, pa me zanima da li ga ja mogu svejedno prijaviti.

Danas sam tek ovo vidjela na stranici Drzavne uprave "Ukoliko pravo i obveza polaganja državnog stručnog ispita nije zaključena između osobe i predstavnika tijela u kojem je osoba na stručnom osposobljavanju u Ugovoru o stručnom osposobljavanju bez zasnivanja radnog odnosa, osoba nema pravo niti obvezu polaganja državnog stručnog ispita.."

 

Sta mislite da li mozemo napraviti aneks naseg ugovora gdje cemo navesti odredbu o obvezi polaganja ?:misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

Ovo i mene zanima. Ni u mom ugovoru o stručnom osposobljavanju ne spominje se DSI, ali ja mislim da se pravo polaganja DSI-a podrazumijeva.

 

Ima li netko da je polagao DSI, a također se u ugovoru to nije spominjalo?

 

Također me zanima da li netko zna računa lise godina dana iskustva na pravnim poslovima u staž za polaganje pravosudnog ispita.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija