Jump to content

novi Zakon


hasko

Preporučene objave

  • 9 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Vidjet ćemo šta će biti. Neka me nitko krivo ne shvati ali ovo s pregledima su budalaštine.

Svatko može od svog liječnika OM tražiti povremeno detaljan pregled.

Ja krv vadim najmanje dva puta godišnje, jednom godišnje idem na snimanje torkalnih organa uz obvezan odlazak internisti i pulmologu kao i ortopedu.

To je kao i odlazak zubaru, moraš voditi brigu sam za sebe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vidjet ćemo šta će biti. Neka me nitko krivo ne shvati ali ovo s pregledima su budalaštine.

Svatko može od svog liječnika OM tražiti povremeno detaljan pregled.

.

ima tu dva detalja oko toga...jedan je da ljudi nisu skloni tome da idu liječniku dok ga nešto ne zaboli (tko voli čekati redove kod liječnika)....pa sad kad dobiju pozive ,a vjerojatno će to biti malo i organizirano,pa se brže napravi...možda se ljudi i jave.....drugi detalj je da ima i liječnika svakakvih...kad bi došao kod liječnik i da ti da 5-6 uputnica reda radi za nekakve preglede...i kad bi ti rekao nije mi ništa samo eto ja bi se malo pregledao...šta bi večina doktora opče prakse na to rekla?...rekli bi jel vi znate koliki je na nas pritisak ...mi nemamo dovoljno ni za bolesne,a vi bi se pregledavali kad vam padne na pamet....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne znam baš. Ja imam takvog koji cijeni to što se brinem o svom zdravlju, a ne da budeš hipohondar. Ima svakakvih i ljudi i liječnika. I meni su neke stvari rekli tek onda kad sam se prijavio za Afganistan.

Čuj, svi polako ,ili smo na pragu ili smo ušli u pedesete gdje treba malo bolje povesti računa o sebi. Još ako imaš nekoga u obitelji koji je odapeo zbog neke bolešćure...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vidjet ćemo šta će biti. Neka me nitko krivo ne shvati ali ovo s pregledima su budalaštine.

Svatko može od svog liječnika OM tražiti povremeno detaljan pregled.

Ja krv vadim najmanje dva puta godišnje, jednom godišnje idem na snimanje torkalnih organa uz obvezan odlazak internisti i pulmologu kao i ortopedu.

To je kao i odlazak zubaru, moraš voditi brigu sam za sebe.

 

slaožio bih se stobom hasko u prvoj rečenici tvog citata."Pregledi,sistematski" ,nismo mi djeca da nas se tera na nekakve preglede kad to periodično radim sam jer vodim računa donekle o zdravlju. Ako se sjetimo slučajeva da branitelj umre, a žena nema 50 godina starosti da naslijedi dio primanja onda je u problemima,toliko o zakonu sadašnjem.Gore u linku od malicovjek vidimo i čitamo da je novi zakon gotov ,u istom se spominje hvo,nemojte me krivo shvatit,kada za našu populaciju koja se borila i izborila za našu lijepu nedostaju sredstva odnosno nisu svi adekvatno zbrinuti,kako se pobrinuti i za hvo,taj dio ne razumijem.Ako su se borili u svojoj državi onda su i zaslužili prava kao i mi u svojoj i neka ih tamo i ostvare.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne samo da nismo djeca pa nas se treba tjerati, nego kad si već davno vidio da te ne j... ni pola posto, red je sam se pobrinuti za sebe.

Ako je potrebno i podići se sa stolice, nasloniti se obadvijema rukama na stol i unijet se u facu liječniku sa popratnim rječnikom, znate već šta.......

Pustimo mi kojekakve zakletve, liječnici su ljudi i dobri i loši i pošteni i pokvareni...

Susjed mi je nedavno dobio moždani, čin bojnika , jedan od osnivača 108. brigade, a sada se ponovo uči hodati u Lipiku.

Crkni magarče dok trava naraste.Toliko o skrbi RH.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija