Jump to content

Ovrha Diners


mata90

Preporučene objave

Poštovanje, molio bih vas za pomoć.

Imam dug prema Dinersu 30.000 kn. Još nije pokrenut ovršni postupak ali ga očekivam uskoro. Radim u državnoj firmi i imam stalna primanja, imam ratu kredita 1300 kn i može mi se još plijeniti 400 kn mjesečno ako mi blokiraju racun. e sad mene zanima mogu li mi oni zapljeniti automobil, jer jedino njega imam na sebi ili će mi se od plaće naplaćivati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovanje, molio bih vas za pomoć.

Imam dug prema Dinersu 30.000 kn. Još nije pokrenut ovršni postupak ali ga očekivam uskoro. Radim u državnoj firmi i imam stalna primanja, imam ratu kredita 1300 kn i može mi se još plijeniti 400 kn mjesečno ako mi blokiraju racun. e sad mene zanima mogu li mi oni zapljeniti automobil, jer jedino njega imam na sebi ili će mi se od plaće naplaćivati.

 

dali kredit otplaćuješ administrativnom zabranom ?

 

ovrha ima prioritet naplate sa računa u odnosu na administrativnu zabranu.

ako dobiješ ovrhu možeš imti problema sa plaćanjem kredita.

 

isplativije je ući u novo kredutno zaduženje i isplatiti dug.

kamate na kredite su manje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Pozdrav,imam i ja pitanje vezano za diners.naime zbog zaostalog a neplacenog racuna u 7.mj 2013 diners raskida ugovor o kreditnoj kartici,2015 pokrecu ovrhu ali neuspjesno zbog zasticene porodiljne naknade koju primam,prije odprilike 4 mjeseca dug preuzima eos matrix,s obzirom da nije placeno ni kune od 2013,kada nastupa moguca zastara?lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija