Jump to content

Prijava prebivališta bez znanja vlasnika nekretnine


Deborah2107

Preporučene objave

Pozdrav,

 

Imam malo kompliciranu situaciju. Naime, posjedujem kuću kojoj sam ja vlasnik 1/1 i ona glasi na moje ime i udano prezime. Ja sa suprugom stanujem u drugom gradu gdje imamo privremeno boravište, no moje prebivalište ostalo je na straroj adresi. Prije nekog vremena moj otac se odrekao doživotnog uživanja u kući zbog kredita koji stoji na njoj. Zajedno sa ženom s kojom živi u izvanbračnoj zajednici se odselio u njenu kuću u drugom mjestu. Bez obzira na to, on je uspio prijaviti prebivalište i njoj i sebi na adresi ove kuće kojoj sam ja vlasnica. Mene zanima kako je to mogao bez moga znanja i bez moga odobrenja? I ima li ta žena ikakvo pravo tražiti nešto nakon očeve smrti budući da je prijavljena na toj adresi iako je kuća već više od 10 godina u mome vlasništvu, i bila je prije nego je ona počela živjeti s mojim ocem? I što mogu učiniti po pitanju toga da ju odjavim s te adrese jer u kuću planiram pusitit podstanare koji će prijaviti boravište?

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija