Jump to content

Zašto korisnici foruma -postavljaju- kratka- nejasna pitana !??


frenki zg

Preporučene objave

Poštovani korisnici Foruma LEGALIS.hr

 

Zamolio bih Vas, više u Vašu korist,a i nama koji Vampovremeno dajemo

 

Odgovore, da svoja pitana postavite,,što opširnije,,sa što više podataka.

 

To, naglašavam,više puta u svojim odgovorima.

 

Jer, da parafraziram,,tamo,nekoga ,,

 

KAKVO PITANJE POSTAVITE,,TAKAV ODGOVOR I DOBIJETE !

 

Ne zaboravite - Ne plačate pitanje po broju slova !

 

Budite što OPŠIRNIJI,,,- puno sreče u budućim odgovorima !

 

Frenki zg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
Poštovani korisnici Foruma LEGALIS.hr

 

Zamolio bih Vas, više u Vašu korist,a i nama koji Vampovremeno dajemo

 

Odgovore, da svoja pitana postavite,,što opširnije,,sa što više podataka.

 

To, naglašavam,više puta u svojim odgovorima.

 

Jer, da parafraziram,,tamo,nekoga ,,

 

KAKVO PITANJE POSTAVITE,,TAKAV ODGOVOR I DOBIJETE !

 

Ne zaboravite - Ne plačate pitanje po broju slova !

 

Budite što OPŠIRNIJI,,,- puno sreče u budućim odgovorima !

 

Frenki zg

 

Moj problem traje godinama. Srž sam napisao, vrijeme/odgovori/učesnici - će mi reći koliko ga moram proširiti. Uostalom, osušio sam glavu zbog neznanja.:klanja::klanja:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...
  • 1 godina kasnije...

Problem za takovo kilavo pisanje i postavljanje pitanja je višestruk, ne samo od lijenosti, nego i od toga što nerijetko onaj koji postavlja pitanja sam je kriv, "ima putra na glavi", i preskače sve činjenice i opise koji bi njega mogli inkriminirati ili ga inkriminiraju, pa se ne želi otkriti, ne želi biti prepoznatljiv, ne želi otkrivati određene probleme drugima kojima je slučaj poznat ili osobama koje moguće znaju njega ili o čemu se radi, ili ne želi pak da ga drugi tu osuđuju i prozivaju kao balavca... ima puno potencijalnih razloga, iako bi se to lako izbjeglo sa ionako anonimnošću na forumu kao i sa predstavljanjem problema u trećem licu kao nekakav promatrač, a ne sudionik događaja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mene ponajviše smeta kad ljudi očekuju da im se čitaju misli pa se od dva posta gdje bi se riješila stvar, thread oduži

na xy postova.

 

Drugo, ljudi su lijeni pregledati starije teme, ovaj forum postoji već godinama i ja mislim da nema teme koja već nije 

obrađena. Ok, zakoni se mijenjaju i uvijek ima nešto novo, ali ostajem kod tvrdnje o lijenosti :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, G-man je napisao:

 

To bi ipak bilo malo previše i rezultiralo bi kontraefektom.

To sam, vjerovatno..tad napisao..više kao ..šalu..ali..bi recimo bilo dobro da ima OPCIJA - PITANJE VRAČENO POŠILJATELJU NA - DORADU..ili..tome slično..gdje bi samo - MODERATOR , to mogao uradi ti jednim KLIKOM

Kao..kod - pitanje premješteno ...u..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 23 sati , wrritteer je napisao:

Mene ponajviše smeta kad ljudi očekuju da im se čitaju misli pa se od dva posta gdje bi se riješila stvar, thread oduži

na xy postova.

 

Drugo, ljudi su lijeni pregledati starije teme, ovaj forum postoji već godinama i ja mislim da nema teme koja već nije 

obrađena. Ok, zakoni se mijenjaju i uvijek ima nešto novo, ali ostajem kod tvrdnje o lijenosti :)

Evo..to je slučaj..kod svježeg pitanja - u vezi vračanja haljine - za vjenčanje - preko 30.otvaranja..i niko da 

da odgovor - i sam sam sinoč.. 15..min..vjesio..nad tim pitanjem..i..odustao sam od odgovora...jer je pitanje

- nejasno - mi naručili - nije došla u trgovinu - dali imamo pravo povrata novca..

> kad ustanovimo da nam se ne sviđa < ..

Zbuni me - dali su oni vlasnici trgovine..- dali za tu trgovinu netko -kroji ili šije...ili su naručili u jednoj

trgovini..za koju po naruđbi kroji neka 3 radnja...

---------------------------------

A, jednostavno je bilo postavi ti pitanje - od POČETKA.  - Imamo trg. radnju ..ili...otišli smo u trgovinu

naruči ti.. -i u tih par riječi..bi se znao sav - sukus -jer , jedno je poslovanje između 2 radnje ..a drugo

ako vi kao građanin nešto naruči te.- drugačiji se zakoni primjenjuju..

ovo je..jedan..svjež..primjer.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija