Jump to content

Studentski kutak ???


anonimno

Preporučene objave

Prošlo je neko vrijeme od zatvaranja studentskog kutka na način da anonimnim korisnicima nije dozvoljeno objavljivanje.

U nekoliko navrata organizatore ove stranice smo pokušavali uvjeriti i objasniti im da to nije pošteno i ravnopravno.

U prošlim, otvorenijim načinima diskusija na studentskim temama je znalo biti i određenih pomalo nekulturnih komentara ali ništa više nego i na ostalim grupama tema. Moramo uzeti u obzir da se tu nalaze ipak mlađi ljudi, slobodniji, naravno i netaktičniji, pa ponekad i nekulturniji, ali i to je dio žeščih rasprava, zašto ne? Ali naravno da su tu moderatori koji će sve to ipak profiltrirati gdje ih osobno podržavam.

Nadalje, imam neki osjećaj da su određeni ljudi iz prosvjetnog života, profesori, asistenti koji su znali biti prozvani, urgirali da se Studentski kutak ipak priguši !!!

Na taj način se itekako ograničila sloboda pisanja na ovoj stranici koju iznimno cijenim.

Nikada student neće prozivati profesora koji radi svoj posao strogo, profesionalno, korektno.. Pa mnogi od njih nikada nisu ni spomenuti, ali se vrlo dobro zna koji jesu.. smeta ih to možda, naravno da da!

Stoga apeliram da se taj dio ove net stranice otvori. Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U nekoliko navrata organizatore ove stranice smo pokušavali uvjeriti i objasniti im da to nije pošteno i ravnopravno.

Razloge smo vec objavili, a ne vidim u cemu to ne bi bili ravnopravno tretirani buduci da to nikako nije jedini forum za koji je potrebna registracija. Tendencija je da s vremenom svi forumi imaju obveznu registraciju.

 

U prošlim, otvorenijim načinima diskusija na studentskim temama je znalo biti i određenih pomalo nekulturnih komentara ali ništa više nego i na ostalim grupama tema.

Sto bi znacilo da su sada kulturni? Nekulturne se sudionike editira, problem je bio drugog tipa. Registracija je uvedena jer moderatori imaju zivot i izvan legalisa i nemaju namjeru danonocno strazariti nad izvjesnom kategorijom ljudi (da ih sad ne klasificiramo).

 

Nadalje, imam neki osjećaj da su određeni ljudi iz prosvjetnog života, profesori, asistenti koji su znali biti prozvani, urgirali da se Studentski kutak ipak priguši !!!

:-o To bi bio dan! Kad osvane, svakako cemo vas obavijestiti o tome.

 

Stoga apeliram da se taj dio ove net stranice otvori.

Hvala na prijedlogu. Registracija je besplatna i anonimna pa izvolite slijediti upute sustava registracije ukoliko zelite sudjelovati u raspravama.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

slažem se sa kolegom. ovo je stvarno bezobrazno od moderatora da su zatvorili anonimnost pisanja u Studentskom kutku. meni se ne da registrirati i neću to napraviti. a vi moderatori ste baš bezobrazni, tiraniju vršite na ovom forumu, užas! ne stoji ti ta tvrdnja da će "s vremenom" registracija postati obvezatna u svim dijelovima Foruma. Kja glupa izjava! A čini mi se da vi moderatori znate samo izjavljivati gluposti, ništa pametno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

slažem se sa kolegom. ovo je stvarno bezobrazno od moderatora da su zatvorili anonimnost pisanja u Studentskom kutku. meni se ne da registrirati i neću to napraviti. a vi moderatori ste baš bezobrazni, tiraniju vršite na ovom forumu, užas! ne stoji ti ta tvrdnja da će "s vremenom" registracija postati obvezatna u svim dijelovima Foruma. Kja glupa izjava! A čini mi se da vi moderatori znate samo izjavljivati gluposti, ništa pametno!

 

:-D:-D:-D:-D:-D

Koji tikvan!!!!!

 

Sad će ti baš otvoiriti forum. Stvarno su "gadno" zeznuli kad su ukinuli anonimnost u vrtiću, ovaj u studentskom kutu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Čujte.. Imamo povjerenja u vlasnike ove stranice. Eto, krenimo od te pretpostavke. Međutim, ima i onih koji su skeptični, sumnjičavi, a što sada..? Kod registracije moram dati e mail adresu, naravno da ti možeš imati i petsto mail adresa, ali ipak se kreće od jedne osnovne koju si morao napraviti. U nekoj, nazovimo istrazi ili ne znam što, možete se pronaći!!

Iako si ti i kao registrirani član anoniman, ipak te se u nekoj krajnosti može pronaći.. o tome se radi.

Zašto to sve pišem? Iz razloga što mnogi se ipak boje tih famoznih profesora i tih famoznih stvari koje se događju na fakultetu, pa tako mnogi šute... upravo iz tog razloga što im je strah utjeran u kosti i sama pomisao (iako imamo veliko povjerenje u stranicu Legalis) na mogućnost otkrivanja autora tekstova. O tome se radi !!!

I na kraju dobijamo "studentski kutak" koji je postao dosadan, neposjećen.. ništa se ne događa.

Ana kao moderatorica je objasnila i pravila i razloge, ali smatram da je njeno objašnjenje krhko, nedovoljno argumentirano, bojim se reći da neke druge stvari stoje iza toga, no u to sada ne ulazim.

Naravno da vlasnici mogu određivati pravila, pa tko hoće a tko neće.. ali moj savjet je da se i ta rubrika otvori.. jer je ovo jedna od daleko boljih stranica na hrvatskom net tržištu i na taj način bi je još više oživili....

Hvala vam što ste sve ovo pročitali...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija